Як підключити bluetooth-гарнітуру до ноутбука. Як підключити bluetooth гарнітуру до комп'ютера.

Бездротова аксесуари для стаціонарних і мобільних комп'ютерів набувають все більшої популярності. Найчастіше для забезпечення зв'язку між ноутбуком і гарнітурою використовується канал Bluetooth.
Вам знадобиться
  • Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Якщо у вашому мобільному комп'ютері є вбудований Bluetooth-модуль, використовуйте його для з'єднання з гарнітурою. Це дозволить не займати USB-порти, яких і без того мало в ноутбуках, окремим адаптером. Підключіться до інтернету і відвідайте сайт виробника вашого мобільного комп'ютера.
2
Відкрийте центр завантажень і скачайте актуальну версію програмного забезпечення, необхідного для контролю над Bluetooth-модулем. Встановіть утиліту і перезавантажте комп'ютер.
3
Зарядите бездротову гарнітуру і включіть її. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Додавання пристрою», розташовану у верхній частині робочого вікна.
4
При роботі з Windows XP використовуйте параметр «Додавання бездротового пристрою в мережу». Після визначення Bluetooth-гарнітури двічі клікніть по її іконці лівою кнопкою миші. Відкрийте керівництво користувача до бездротового пристрою. З'ясуйте код підключення до гарнітури і введіть його після появи відповідного вікна.
5
Тепер відкрийте програму управління звуковою картою вашого комп'ютера. Налаштуйте параметри передачі звукового сигналу. Виберіть підключену Bluetooth-гарнітуру основним пристрій виводу звуку.
6
Якщо в комплект гарнітури входить мікрофон, налаштуйте параметри його роботи. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Обладнання та звук». Відкрийте меню «Управління звуковими пристроями». Виберіть потрібне обладнання на вкладці "Відтворення".
7
Тепер відкрийте підменю «Запис». Виділіть мікрофон Bluetooth-гарнітури і натисніть кнопку «За замовчуванням». Тепер натисніть кнопку «Властивості». Відкрийте вкладку «Рівні» і налаштуйте параметри роботи мікрофона. Збережіть встановлені установки. Перевірте якість роботи гарнітури.