Як відкрити прокат лиж.

Здоровий спосіб життя, заняття спортом і відпочинок на свіжому повітрі все популярнішим з кожним днем. Людей не лякають навіть морози. Захоплюватися зимовими видами спорту стало не тільки корисно, а й модно. Сьогодні як ніколи актуальні лижі , особливо гірські.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити прокат лиж і не залишитися в мінусі, необхідно знайти правильне місце. Це може бути підніжжя гірськолижного схилу або майданчик поруч з лісовій або парковій трасою. Чим краще будуть схил або траса, тим більше людей будуть приїжджати туди, щоб провести свій вільний час. Тому час від часу вам доведеться освіжати лижню або укочувати схил на спеціальних снігоприбиральних машинах.
2
Знайдіть приміщення. Тут має бути кілька кімнат - в першій будуть зберігатися лижі і палиці, в іншій - черевики і захист, в третьому повинні бути зручні лавки, де ваші клієнти зможуть взутися і залишити своє взуття. Крім реєстрації ІП вам доведеться отримати дозвіл у пожежної інспекції, так як лижі вважаються легкозаймистою категорією предметів.
3
Закупіть хороші сучасні лижі. Вони повинні бути в довжину з витягнуту вгору руку людини. Купуйте побільше ходових розмірів для людей середнього зросту, але не забудьте і про рідкісні розмірах - для високих або низьких. Лижні палиці повинні доводитися людині по груди. Підберіть їх так, щоб вони складали комплекти з лижами.
4
Не забудьте про захист для початківців - це можуть бути шоломи, окуляри, наколінники та рукавички. Особливою популярністю зараз користуються камери Go Pro, які зміцнюються на шолом і дозволяють знімати спуск з гори. Купіть декілька таких камер і надавайте можливість скинути і обробити відео після катання. Це подарує вашим клієнтам незабутні враження.
5
Найміть персонал - це повинні бути люди, які не далекі від спорту. Вони можуть консультувати клієнтів з підбору лиж. Можете найняти інструкторів, які будуть тренувати початківців. Також непогано тримати у своєму штаті медичного працівника, так як лижі все-таки травмонебезпечний вид спорту.
6
Нехай у вашому прокаті буде затишно - організуйте там невелике кафе з зігріваючими напоями та місцями, де люди могли б посидіти і обговорити, як добре вони провели свій день.