Як привітати з річницею. прикраса будинку до річниці весілля.

Річниця весілля - це чудове свято. Це привід згадати щасливий день весілля, обмінятися подарунками і приділити в цей день трохи більше уваги, ніж зазвичай.
Вам знадобиться
  • Листівка
  • Квіти
  • Подарунок
Інструкція
1
Привітати з річницею весілля можна листівкою. Для цього потрібно купити романтичну листівку з усіх представлених в магазині, потім підписати її самими хорошими словами, побажаннями та вручити в день річниці. Можна покласти її під подушку і подарувати вранці при пробудженні, буде дуже романтично.
2
Також вітати з річницею можна букетом квітів, тільки потрібно попередньо з'ясувати, які квіти воліє одержувач, щоб не зіпсувати враження від привітання.
3
Ще один спосіб привітання з річницею - це дарування один одному подарунків. Дуже виручає в цьому сенсі список назв весіль. Саме на цей список можна орієнтуватися при виборі подарунків. Наприклад, дворічна річниця називається "паперове весілля", і рекомендують дарувати в це свято записні книжки, квитки в театр або фотографії. таким чином можна переглянути всі річниці - і вибрати подарунок буде набагато легше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=buHDl_pml9s
Корисна порада
Ні в якому разі не забувайте дату вашого весілля, і вітайте своїх коханих. Вони цього варті.