Що робити, якщо замерзла троянда.

Роза по праву називається королевою квітів. Безсумнівно, ця культура вражає своєю величчю і красою. Садівники захоплюються нею, але вирощувати троянду мало хто наважується, оскільки вона дуже капризна. Холодов вона не любить і, якщо температура навколишнього її середовища падає нижче 7 градусів, може загинути.
Вам знадобиться
  • - «Фундазол»;
  • - відстояна вода;
  • - марганцівка;
  • - «Циркон»;
  • - « епін »;
  • - садовий вар.
Інструкція
1
Якщо ви бачите, що листя у садової троянди померхнули, а стебла почорніли, швидше за все, вона замерзла. Ні в якому разі не видаляйте їх, оскільки, можливо, ще не все втрачено. Акуратно подивіться кореневу систему, знявши верхній шар грунту. Якщо холод її не зачепив - ви можете врятувати рослину.
2
Проведіть обприскування рослини препаратом «Фундазол», який має лікувальні та захисними діями. Для його приготування візьміть цей порошок, розбавте його в відстояною воді (у пропорції 1: 1). Проведіть обробку троянди за допомогою пульверизатора. Кількість обробок повинно бути не менше 4.
3
Також ви можете обробити троянду міцним розчином марганцівки - 2 грами препарату розведіть в 10 літрах води. Робиться ця процедура для того, щоб запобігти грибкові захворювання, які з'являються на ослабленому, обмороженій рослині.
4
Обов'язково полийте рослину иммуномодулятором, наприклад, марки «Циркон». Він стимулює утворення і відновлення кореневої системи, а також знімає стрес у рослин, що важливо для обмороженої троянди. Для виготовлення розчину, розведіть 1 мл Циркону в 10 л води. Лейте вийшла рідина під корінь рослини.
5
Для оздоровлення троянди обробіть її препаратом «Епін». Це засіб активує захисні функція рослини. Для приготування розчину змішайте 1-2 мл засобу з 5 л води. Обприскуйте рослина за допомогою пульверизатора.
6
Якщо ви бачите, що пагони стали млявими, можете обрізати їх. Після цього обов'язково замажте місця зрізів садовим варом, який ви можете придбати в спеціалізованому магазині. Потім окучьте рослина.
Зверніть увагу
Якщо ви бачите, що коренева система дуже сильно обморожені і не підлягає відновленню, викопайте і викинете рослина, так як його вже не врятувати.