Як встановити пароль на локальний диск. поставити пароль на локальний диск windows 7.

Забезпечити парольний захист локального жорсткого диска можна, використовуючи спеціалізований додаток DriveCrypt Plus Pack. Одним з додаткових достоїнств даної програми вважається можливість створення помилкової операційної системи.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток для парольного захисту локального жорсткого диска DriveCrypt Plus Pack. Установка програми стандартна і зводиться до слідування підказкам майстра. Останнім елементом установки повинна стати перезавантаження комп'ютера.
2
Створіть сховище ключів в головному вікні програми і вкажіть бажаний спосіб їх зберігання :? у файлі, в зображенні, в аудіофале.? Вкажіть папку для збереження ключів в наступному вікні майстра і впишіть бажані значення головного (майстер) і користувальницького паролів у відповідних полях чергового діалогового вікна.
3
Скористайтеся кнопкою Drives в основному вікні програми і вкажіть завантажувальний тому чи розділ. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку Bootauth, і визначте, який пароль може бути використаний для доступу до обраного диску в наступному вікні. Вкажіть шлях до нової завантажувального запису і виберіть спосіб відображення екрану парольного захисту. Для того щоб переконатися в коректності установки захисту, перезавантажте систему.
4
Введіть вибраний пароль при вході в систему і поверніться в головне вікно програми DriveCrypt Plus Pack. Вкажіть в списку локальний жорсткий диск, на який потрібно встановити пароль. Скористайтеся кнопкою Encrypt для виклику наступного діалоговому вікна інструменту «Майстер шифрування». Вкажіть потрібний ключ, вибравши його зі створеного раніше сховища. Дочекайтеся завершення процесу шифрування. Залежно від розмірів вибраного томи ця процедура може зайняти до декількох годин. Після цього завантаження диска стане можлива тільки при введенні правильного пароля.
5
При бажанні, для того щоб забезпечити парольний захист локального жорсткого диска, можна також скористатися альтернативної програмою Disk Password Protection, сумісної з версіями Windows 98, 2000, XP і Vista. Функціональні можливості програми практично повністю збігаються з попереднім додатком.