Як поставити багажник на ВАЗ 2110. Як встановити багажник на дах ваз 2110.

Установка багажника на легковий автомобіль ВАЗ-2110 значно збільшує можливості для перевезення різних вантажів - від спортивних снарядів, таких як лижі або велосипед, до довгомірних будівельних дощок або навіть легких паль. У той же час невдало закріплений на опорах багажник здатний не тільки зіпсувати зовнішній вигляд машини, але і створити аварійну ситуацію на дорозі. Тому важливо знати, як правильно встановити його на дах автомобіля.
Інструкція
1
Виберіть відповідний багажник, виходячи з розмірів вантажу, який необхідно буде перевозити, а також передбачуваного навантаження на дах при перевезенні. Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблені деталі виробу. Краще, якщо вони будуть з оцинкованої сталі. Допустимо пластмасове покриття. Не купуйте багажник з м'якого металу, особливо якщо плануєте возити дійсно важкі вантажі. Такі багажники швидко втрачають свої експлуатаційні якості. Важливо, щоб у процесі складання не використовувалися будь-які спеціальні інструменти.
2
Купуючи багажник, не забудьте, що дах автомобіля ВАЗ-2110 не має водовідвідних жолобів. Тому потрібен такий багажник, який має кріплення до кромці даху.
3
Почніть з закріплення опор для установки на даху машини двох поперечних балок. Щоб не пошкодити двері, опори повинні точно впиратися в ущільнювачі. В іншому випадку може постраждати лакофарбове покриття ВАЗ-2110.
4
Витягніть регулюючу рукоятку. Акуратно тримаючись за опору, крутите рукоятку за годинниковою стрілкою до тих пір, поки контакт опори з кузовом машини не стане досить щільним. Обійдіть авто і повторіть процес з другої опорою. Дійте плавно, не перекрутите рукоятку. Контролюйте рівність поперечної балки, щоб геометрія не було порушено. Після закінчення процедури перевірте щільність кріплення з двох сторін даху.
5
Повторіть процес з другої поперечною балкою. Виміряйте відстань між балками. Воно повинно бути однаковим на всьому їх протязі.
6
Після закінчення установки основної конструкції багажника прикріпіть сервісний бокс. Він дозволяє перевозити різні вантажі, не звертаючи уваги на погодні умови. При цьому бокс звільняє салон автомобіля, роблячи його більш просторим і зручним для пасажирів. Деякі моделі мають ударостійке покриття і замок, що в поєднанні з ременями для внутрішньої фіксації вантажу дозволяє сподіватися на збереження вмісту боксу навіть в екстремальних ситуаціях.