Як вставити скрипт на сайт. Як вставити на свій сайт скрипт akdstudio guestbook.

Ні для кого не секрет, що хостинг uCoz є, мабуть, найбільш зручним для створення сайтів новачками. Головна його перевага полягає в його безкоштовності, крім того сайт пропонує безліч готових шаблонів. Крім того система uCoz може підтримувати javascript, однак дуже часто у користувачів виникають проблеми і питання, пов'язані з цим. Для того щоб мати можливість працювати з javascript, спочатку переконайтеся, що у вас включена підтримка javascript скриптів. Як правило, вона буває включена у всіх користувачів. Є кілька способів завантажити скрипт, і про них піде мова нижче.
Інструкція
1
Для початку спробуйте завантажити код скрипта безпосередньо в html-коді. Код при цьому буде виглядати приблизно так: Цей приклад ілюструє, що безпосередньо код javascript найкраще буде прибрати в коментарі, це буде корисно для тих користувачів, у яких браузери не можуть підтримувати виконання скриптів .З допомогою такого методу ви можете вставити javascript або прямо в те місце, де необхідно буде його виконання, або між двома тегами і .
2
Спробуйте вставляти скрипти із зовнішнього файлу. Цей спосіб буде у вас працювати в тому випадку, Якщо файл скрипта має розширення js. При цьому код буде мати такий вигляд:
3
Ви можете використовувати javascript при якому-небудь обработчике подій. Візьмемо наступний код для виконання операції: Перейти на сайт mysite.ru При виконанні цього коду натискання посилання (a href) буде приводити до запуску скрипта, який буде відкривати вікно.
4
Тепер давайте спробуємо застосувати рекомендації на практіке.Для приклад розберемо, як вставити на сайт стандартну форму коментаря в модулі сторінок. Для цього скопіюйте і збережіть код вашого шаблону. Відновіть стандартний шаблон, подивіться, як коментарі зроблені там. Після цього скопіюйте код коментарів, відкрийте шаблон і вставте туди код коментаря. При необхідності поправте його в «Управлінні дизайном». Підтримка системою uCoz javascript відкриває досить обширні можливості в редагуванні сайту, тому вивчайте ці можливості якнайбільше, щоб зробити свій сайт якнайкраще. Удачи вам і нових експериментів!