Як визначити, високий або низький тиск. поради пониження тиску.

Порушений тонус кровоносних судин і вплив зовнішніх і внутрішніх несприятливих факторів нерідко викликають «стрибки» тиску. І, незважаючи на схожість деяких симптомів, стану людини при підвищеному і зниженому тиску мають ряд істотних відмінностей. Про них важливо знати, щоб зуміти правильно надати першу допомогу або вчасно звернеться до лікаря за відновленням серцево-судинної системи.
Інструкція
1
Для гіпотонії характерно зниження тиску до 100/65 мм ртутного стовпа. Залежно від віку ці цифри можуть коливатися. Проте якщо немає тонометра, щоб визначити тиск, зверніть увагу на інші ознаки. Хоча фізіологічна гіпотонія може роками протікати без будь-якого погіршення або зміни самопочуття.
2
Якщо кожен ранок починається з поганого самопочуття, слабкості, млявості, дратівливості, а при різкому вставанні з ліжка темніє в очах, швидше за все, тиск знижений. А якщо крім цих ознак відчуваєте, що кисті рук і стоп постійно холодні, періодично з'являються м'язові і суглобові болі, а також неприємні відчуття в серці і задишка, краще підтвердіть свої підозри у лікаря за допомогою тонометра. Не чекайте прояви патологічної гіпотонії, яка може виникнути раптово. А починається вона з шуму у вухах, головного болю, слабкості, нудоти, в деяких випадках закінчується непритомністю і шоком.
3
Знижений артеріальний тиск більше характерно для молодих людей, переважно жіночої статі, худорлявих, гіподінамічних, схильних до дотримання дієт. Однак гіпотонія може бути і ведучим симптомом деяких захворювань.
4
Підвищеним вважається тиск, показники якого складають від 130/90 мм ртутного стовпа і вище. Фізіологічне підвищення тиску при фізичної і психічної навантаженні не викликає яких-небудь змін в самопочутті та швидко відновлюється. Більш-менш тривале його збереження може бути при деяких захворюваннях нирок, залоз внутрішньої секреції і мозку. В цьому випадку гіпертонія є лише симптомом цих захворювань.
5
Як самостійне захворювання гіпертонія проявляється різко і тривалим підвищенням тиску. Тому якщо ви раптом відчули погіршення самопочуття, пульсуючу, давящую головний біль в потиличній області, і при цьому виникло відчуття нудоти, а перед очима замиготіли мушки, то, швидше за все, тиск підвищився. Цей стан зазвичай зберігається до декількох днів і найчастіше пов'язано з впливом несприятливих чинників. Крім цих ознак можуть виникнути серцебиття і болі в серці. У міру прогресування захворювання поступово з'являється оніміння пальців рук і ніг, приливи до голови і запаморочення, порушення сну, швидка стомлюваність.
6
Незважаючи на всі відчуття і приблизні ознаки відхилення тиску від норми, при погіршенні самопочуття пройдіть більш точне обстеження. Воно допоможе прийняти подальше правильний напрямок в лікуванні.
Система харчування дизельних двигунів Common Rail розділена на два ступені: низьке і високе тиск . І якщо перша призначена для безперебійної подачі солярки до ТНВД, то від функціонування другої залежить запуск і робота мотора.
Вам знадобиться
  • - вольтметр,
  • - адаптер зі сканером,
  • - манометр на 1450 атм.
Інструкція
1
Від кінцевої точки низького починається лінія високого тиску, що складається з: - паливного насоса високого тиску (ТНВД) з клапаном-відсікачем, - паливного акумулятора високого тиску (Тавди) з датчиком і клапаном-регулятором; - мотор-форсунок, підключаються електронним блоком управління (ЕБУ); - з'єднувальних трубок.
2
Дизельний двигун, на відміну від бензинового, дуже чутливий до моменту вприскування палива. Від правильності виставленого кута випередження запалювання залежать основні параметри роботи мотора (потужність, витрата солярки, ресурс). Зміна положення коленвала, при якому відбувається закриття клапанів ГРМ і впорскування палива в циліндр, хоча б на одну ризику до «+» або «-», помітно змінює «поведінку» силової установки.
3
Фахівці з паливної апаратури завжди з особливою відповідальністю підходили до установки ТНВД (паливний насос високого тиску), прискіпливо зіставляючи момент затяжки приводний муфти відповідно до кута початку впорскування. Система Common Rail звела нанівець всі зусилля мотористів, доручивши стежити за зазначеними параметрами електронному блоку управління силової установки.
4
Відтепер єдиним завданням при установці ТНВД в двигун є зчленування елементів приводний муфти. Але електроніка стежить не тільки за моментом упорскування, вона також стежить і за освітою високого тиску в паливному акумуляторі, на лівому торці якого закріплений відповідний датчик, який посилає сигнали ЕБУ.
5
Для перевірки працездатності системи живлення і визначення ступеня високого тиску необхідно проведення діагностики. Але що робити тим водіям, у кого мотор відмовився запускатися, а до електрика треба ще якимось чином добратися. Купувати сканер, який коштує від десяти тисяч рублів і вище, і возити його з собою? Або придбати манометр на півтори тисячі атмосфер, ціна якого не нижче адаптера, виточити перехідники і визначати за його допомогою високе тиск ?
6
Якщо вивчити уважно документацію по Common Rail, вихід все-таки знайдеться. Для визначення параметрів в Тавди досить приєднати вольтметр до червоному проводу датчика високого тиску, включити запалювання і прокрутити двигун стартером.В момент повороту ключа в положення «II» з червоного проводу повинен зніматися напруга від 0,00 до 0,07 вольта, при включеному стартере даний показник повинен бути вище 0,5 вольта, що свідчить про наявність тиску понад 250 атм. Саме стільки потрібно для успішного пуску двигуна.
7
Якщо показання приладу перевищують 4,5 вольта, що дорівнює тиску в Тавди 1450 атм. і вище, то ЕБУ дає команду клапану-регулятору, і він скидає паливо в зворотну магістраль.