Як включати ядра в bios.

Сам процес включення додаткового ядра в BIOS зводиться до установки прапорця на поле Enabled відповідного розділу. Основну трудність представляють визначення можливості виконання операції розблокування процесора і пошуки потрібного розділу.
Інструкція
1
Переконайтеся, що материнська плата комп'ютера відповідає всім вимоги для включення додаткового ядра і пам'ятайте, що обрана процедура може привести до порушення працездатності системи.
2
Не забувайте перезавантажити комп'ютерну систему після виконання операції розблокування додаткового ядра і протестувати її на функціональність.
3
Для Asus: - південні мости AMD SB750 і 710 - перейдіть на вкладку Advanced і вкажіть пункт CPU Configuration, виберіть опцію Enabled в рядку Advanced Clock Calibration і повторіть це ж дію в який з'явився поле Unleashing Mode; - чіпсет nVidia - перейдіть на вкладку Advanced і скористайтеся розділом JumperFree Configurarion, відзначте чекбокс в поле NVIDIA Core Callibration для виконання потрібної дії; - материнські плати, що підтримують функцію Asus Core Unlocker - перейдіть на вкладку Advanced і використовуйте пункти CPU Core Activation разом з Asus Core Unlocker.
4
Для MSI: - південні мости AMD SB750 і 710 - розкрийте Cell Menu і застосуєте прапорці на поле Advanced Clock Calibration, повторіть це ж дію в рядку Unlock CPU Core; - чіпсет nVidia - розгорніть Cell Menu і перейдіть в розділ NVIDIA Core Calibration; - материнські плати, що підтримують функцію MSI's Unlock CPU Core - розкрийте Cell Menu і скористайтеся пунктом Unlock CPU Core.
5
Для AsRock: - південні мости AMD SB750 і 710 - перейдіть на вкладку Advanced і вкажіть команду Advanced Clock Calibration (можливі варіанти: розкрийте меню OS Tweaker і виберіть ту ж команду), кеш L3 управляється в розділі L3 Cache Allocation; - чіпсет nVidia, що підтримує функцію NCC - перейдіть на вкладку Advanced і вкажіть пункт NVIDIA Core Callibration, здійсните включення додаткового отрути в рядку Active Core Setup; - материнські плати, що підтримують функцію UCC - розкрийте меню OS Tweaker і перейдіть в розділ ASRock UCC, включите додаткове ядро в рядку CPU Active Core Control.