Як виявити паразитів у людини. Як виявити стрічкового паразита.

В даний час виявлено понад 200 видів гельмінтів, які живуть в організмі людини . За кількістю хворих у світі кишковий гельмінтоз займає третє місце. Зараження паразитами призводить до серйозних порушень в організмі: знижується імунний захист, порушується робота шлунково-кишкового тракту, виникають алергічні реакції.
Інструкція
1
Помітивши в себе ознаки паразитних інвазій, зверніться в медичний заклад на предмет діагностування захворювання. В недавньому минулому паразитів визначали методом дуоденального зондування та аналізів фекалій. Мікроскопічне дослідження останніх дозволяє виявити виділені гельмінти, їх фрагменти, личинки і яйця. Не завжди таким чином можна отримати достовірний результат, але існує й чимало сучасних методів визначення гельминтоза.
2
Один з високотехнологічних і поширених методів - імуноферментний аналіз (ІФА). Він заснований на виявленні антитіл, що виробляються організмом у боротьбі з паразитами. Метод високочутливий - до 90% точності. Головне достоїнство ІФА - визначення виду паразитів, їх кількості, точна динаміка розвитку, що й показує рівень антитіл.
3
Методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-діагностики) виявляють інвазії найпростішими, вірусами, внутрішньоклітинними паразитами. Недолік даної діагностики - неможливість визначення кількості паразитів в організмі.
4
Часто при підозрі на певні гельмінтні інвазії призначають рентгенологічні дослідження певних органів. Також може застосовуватися комп'ютерна томографія, ендоскопія і ендобіопсія.
5
Крім того, сучасні медичні центри пропонують гемосканування по краплі живої крові з одночасним застосуванням біорезонансної діагностики. Це дозволяє за невеликий проміжок часу визначити функціональний стан організму. Метод надає можливість виявлення паразитів тоді, коли ще не спостерігається симптомів захворювання.
6
Чим більше проводиться медичних досліджень паразитів, тим більше фактів їх негативного впливу на людину. До найбільш яскравим ознаками присутності паразитів в організмі відносять надмірний голод, висипання на шкірі, астму, мігрень, втрату ваги, поганий присмак і запах з рота.
Зверніть увагу
Погано просмажене м'ясо і риба, сирі овочі і фрукти, які не пройшли достатньої обробки, сира вода, некип'ячене молоко, недотримання санітарних правил при обробленні продуктів та їх приготуванні - істотно підвищують ризик зараження паразитами.
Корисна порада
Зараження паразитами відбувається із зовнішнього середовища. Основний шлях - через рот: з їжею, питвом, через предмети, що потрапляють в ротову порожнину. Нерідкі випадки зараження через шкіру, з укусом комах, через слизові оболонки уретри, анального отвору, піхви.