Як зробити лід для коктейлів. з Якою води робити лід.

Може здаватися, що зробити лід для коктейлів в домашніх умовах не становить ніякої складності. Але зверніть увагу, який прозорий, часто химерних форм і кольорів, лід в коктейлях, які подають в барах. Як домогтися такої ідеальної прозорості та надати кубиках льоду особливий вид, щоб вразити гостей вишуканими коктейлями?
Вам знадобиться
  • - очищена вода
  • - форми або одноразові пакетики для приготування льоду
  • - рушник і кухонний молоток (для льоду-фраппе)
  • - сік, ягоди і шматочки фруктів (для кольорового льоду)
Інструкція
1
По суті, лід є однією з форм води, яку вона приймає під впливом негативної температури. Вода зі звичайного водогону містить чимало домішок, при її заморожуванні виходить досить мутний лід, який негарний зовні і неприємний на смак. Тому, слідуючи одному з головних правил барменів, готуйте лід тільки з чистої води. Не обов'язково йти в магазин за дистильованої або бутильованої. Можна використовувати звичайну, з системи централізованого постачання, піддавши її очищення в кілька етапів.
2
Пропустіть воду через фільтр з волокнами Аквалена і прокип'ятіть в ємності без накипу. Ідеальним рішенням буде дати цій воді відстоятися. Що залишилися в ній домішки протягом декількох годин випадуть в осад. Акуратно перелийте воду в інший посуд. Тепер можна приготувати з неї лід для коктейлів.
3
Для приготування фігурних шматочків використовуйте дуже зручні силіконові формочки для льоду. Вони в великому асортименті продаються в господарських магазинах. Вода для приготування льоду в таких формах повинна бути кімнатної температури. Неодмінною умовою для виготовлення льоду у відкритих формах повинно бути його заморожування в окремому від продуктів місці. Лід дуже добре адсорбує запахи з морозильника, тому кладіть формочки в спеціально відведене місце в морозильній камері. Якщо у вас немає окремого місця в морозильнику, використовуйте в такому випадку одноразові пакетики для приготування льоду, які не вбирають запахи.
4
Якщо рецептура коктейлю передбачає використання кольорового льоду, приготуйте його з додаванням соків, листочків м'яти або ягід. Щоб ягоди і листочки опинилися всередині шматочка льоду, заморожувати пошарово: рідина залийте на одну третину в форму, дайте замерзнути, потім покладіть листя м'яти, шматочки фруктів або ягоди і залийте залишилася рідиною. Різнобарвний лід також приготуйте, використовуючи пошарове заморожування.
5
Деякі коктейлі вимагають за рецептурою використання дрібної крижаної крихти - фраппе. Для її приготування в барах лід дроблять у спеціальних крешерах. Удома ви зможете приготувати без використання спеціальної техніки. Розкладіть заморожені кубики льоду на половині чистого бавовняного рушники і накрийте другою половинкою. Візьміть молоток для м'яса і тупою стороною розбийте шматочки льоду в рушник. Після цього пересипте крихти льоду в контейнер, накрийте кришкою і помістіть його в морозильник. Покладіть крихти в келих перед самим виготовленням коктейлю.
Корисна порада
Використовуйте для коктейлів тільки свіжоприготований лід.