Як поліпшити графіком в комп'ютері. Як поліпшити продуктивність комп'ютера.

При виконанні звичайних офісних завдань погані графічні можливості комп'ютера не надто помітні. Але вони яскраво проявляються при запуску «важких» ігор або під час роботи з ресурсоємними графічними програмами. Чи можна своїми силами виправити ситуацію?
Вам знадобиться
  • - викрутка під хрест;
  • - лінійки оперативної пам'яті;
  • - відеокарта.
Інструкція
1
Погані графічні можливості комп'ютера зазвичай пов'язані з його слабкою конфігурацією. Якщо комп'ютер старий, він фізично не може забезпечити прийнятну якість роботи з сучасними програмами, які вимагають якісного обладнання. Тому єдиним способом виправити ситуацію в це випадку є апгрейд комп'ютера.
2
Слід знати, що продуктивність комп'ютера обмежується його найслабшою ланкою. Зазвичай це процесор, оперативна пам'ять або відеокарта. Так, якщо на вашому комп'ютері , наприклад, коштує всього 512 Мб оперативної пам'яті або менше, то за рахунок її збільшення можна істотно підвищити швидкість роботи комп'ютера. При заміні лінійок пам'яті краще поставити одну в 1024 Мб, ніж дві по 512 - в цьому випадку у вас залишиться вільний слот для подальшої модернізації.
3
Якщо на комп'ютері гігабайт і більше оперативної пам'яті, але графіка все одно недостатньо якісна, оцініть можливості процесора і відеокарти. Оновлювати знову треба найслабша ланка. Загалом вважається, що оновлювати процесор економічно вигідніше, ніж відеокарту, при однакових вкладеннях приріст продуктивності в першому випадку виходить вище. Але треба враховувати, що комп'ютери мають різну конфігурацію, тому стандартних рішень тут немає.
4
В тому випадку, якщо у вас достатньо хороший процесор або материнська плата не дозволяє поставити більш швидкий, міняйте відеокарту. При її виборі ніколи не орієнтуйтеся на найостанніші зразки - як правило, їх ціна завищена і незабаром, з виходом нових моделей, буде знижена. Економічно доцільно брати відеокарти з верхньої частини списку, але не найперші. Це ж правило відноситься і до вибору процесора.
5
Багато комп'ютери, що продаються за мінімальною ціною, працюють з вбудованою відеокартою. В цьому випадку правильним рішенням буде саме установка відеокарти. До додаванню оперативної пам'яті або оновленню процесора переходите лише в тому випадку, якщо установка відеокарти не дала бажаних результатів.
6
Пошукайте в інтернеті інформацію по модернізації комп'ютера з вашою конфігурацією - насамперед, з вашим типом материнської плати. Можливо, ви знайдете результати тестів або опис чиїхось дослідів. Дана інформація допоможе вам зрозуміти, яка саме модернізація необхідна вашому комп'ютеру в першу чергу.
7
Зверніть увагу на те, чи всі необхідні драйвери встановлені на вашому комп'ютері. Зокрема, чи варті драйвери на відеокарту. Зазвичай до відеокарти додається інсталяційний диск. Материнська плата теж комплектується диском з драйверами, для нормальної роботи комп'ютера їх слід встановити.
8
Найбільша швидкодію комп'ютера забезпечить 64-бітна операційна система - за умови, що процесор вашого комп'ютера її підтримує. Зрозуміти це допоможе програма Aida64 (Everest): запустіть її, відкрийте «Системна плата» - «ЦП». Якщо процесор підтримує 64-бітну архітектуру, в рядку «Набір інструкцій» має бути запис x86-64. Але не забувайте про те, що далеко не всі звичні вам програми будуть запускатися з даним типом ОС.