Як видалити заставку з екрану. Як видалити вірус заставку в windows 7.

Процедура видалення екранної заставки залежить від версії встановленої операційної системи Windows та функціонального призначення самої заставки. Якщо видалити стандартну заставку можна штатними засобами системи, то позбавлятися від заставки-здирника доведеться, залучаючи додаткові програми.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню робочого столу комп'ютера, що працює під управлінням OC Windows версії XP, кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Заставка" діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Ні». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK (для Windows XP).
2
Викличте головне системне меню комп'ютера, що працює під управлінням OC Windows версії 7, для видалення екранної заставки і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Програми» і розгорніть вузол «Програми та засоби». Вкажіть підлягає видаленню заставку в списку і скористайтеся кнопкою «Видалити». Зверніть увагу на те, що видалення встановлених заставок неможливо (для Windows 7).
3
Скористайтеся спеціалізованим безкоштовним сервісом Dr.Web, що називається «Безкоштовний разблокировщик Dr.Web від Trojan.Winlock» і що дозволяє виконати підбір коду для розблокування шкідливої екранної заставки-здирника. Після цього використовуйте додаток Dr.Web CureIt! для остаточного видалення слідів впливу вірусу.
4
Здійсніть перезавантаження системи та увійдіть в безпечному режимі. Розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun і видаліть всі файли з іменами indicdll. Повторіть ту ж операцію в розділі HKEY_CURRENT_USER.
5
Пройдіть по шляху ім'я_диска: Documents and SettingsAll UsersApplication Data і видаліть всі файли з іменами blocker.exe і blocker.bin. Очистіть папку% win root% system32 від файлів servises.dll і servises.exe.
6
Видаліть всі файли, що знаходяться в папці за адресою ім'я_диска: Documents and Settings \% user% Local SettingsTemp і здійсните перезавантаження системи. Увійдіть стандартним методом і запустіть утиліту редактора реєстру.
7
Видаліть ключ servises.exe в гілці HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun. Після цього розкрийте веткуHKEY_LOCAL_MACHNESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWinlogon і видаліть всі параметри після значення userinit.exe в ключі ім'я_диска: \ Windows \ system32 \ userinit.exe.
Заставка, або скрінсейвер, призначена для зміни статичного зображення робочого столу. Статичні зображення призводять до швидкого вигоряння пікселів монітора, тому зміна такого зображення на динамічне допомагає збільшити тривалість життя вашого екрану. При включенні режиму енергозбереження з'являється можливість видалення заставок за їх непотрібністю.
Вам знадобиться
  • - настройки властивостей екрану
  • - файл-менеджер
Інструкція
1
Щоб переглянути всі заставки, які були встановлені на вашому комп'ютері, необхідно перейти в розділ налаштувань властивостей екрану. Для цього натисніть правою кнопкою миші вільному місці робочого столу і виберіть "Властивості". Відкриється нове вікно "Властивості: Екран". Також це вікно можна викликати наступним чином: натисніть меню "Пуск" - "Панель управління" - "Екран". На вкладці "Заставка" у спадному списку ви можете переглянути встановлені заставки. Через інтерфейс властивостей екрану видалити заставку неможливо, але, знаючи назву заставки, можна скористатися пошуком.
2
Якщо ви встановлювали деякі заставки, то видалити їх не важко. Для цього скористайтеся корисною функцією вашої операційної системи "Установка і видалення програм", яка знаходиться в "Панелі управління" меню "Пуск". Перед вами з'явиться вікно зі списком встановлених програм та програм. Знайдіть у цьому списку необхідну заставку і натисніть "Видалити". Запускається процес видалення заставки з вашого комп'ютера. Рекомендується натискати кнопки "Далі", "Видалити" і "Готово". Залежно від заставки назва кнопок може змінюватися. Для того, щоб перевірити правильність виконаних дій, запустіть вікно "Властивості: Екран". Якщо на вкладці "Заставка" ви не виявите шуканої заставки, всі дії були вірно виконані.
3
Заставки, які були встановлені не вами, а поставлялися в комплекті операційної системи можна видалити таким чином: запустите файловий менеджер (бажано "Total Commander") - натисніть кнопку пошуку ("Alt + F7") - введіть у поле пошуку "* .scr" - натисніть пошук. Необхідні нам файли заставок знаходитимуться в директорії "С: \ WINDOWS \ system32". Видаліть ці файли і перейдіть до властивостей екрану. Якщо на вкладці з заставками ви виявите, що деякі заставки не були видалені, то: - їх не можна видалити (системні); - файли заставок збережені в іншій теці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EOkEDdt8zCw