Як утеплити цегляний будинок зсередини. Як зробити проріз в цегляній стіні.

Після зведення цегельного будинку необхідно зайнятися утепленням його стін. В іншому випадку в приміщенні будуть постійні протяги і низька температура. Виконати утеплення цегляного будинку можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - пінополістирол;
  • - екструдований пінопласт;
  • - пенофол;
  • - гіпсокартон або пластикова плитка;
  • - плитка для підлоги ;
  • - прогумований ванний килимок;
  • - вентилятор.
Інструкція
1
Стіни цегляного будинку ви можете зсередини утеплити пінополістиролом. До даній справі потрібно поставитися з повною відповідальністю. Попередньо продумайте всю роботу по утепленню. Для утеплення стін зовні рекомендується використовувати пінопласт, а для внутрішнього утеплення - пінополістирол.
2
Якщо ж ви хочете виконати утеплення будинку з мінімальними втратами внутрішньої площі, використовуйте для цієї мети екструдований пінопласт або ж пенофол. Дані матеріали відрізняються своєю мінімальною товщиною, яка дорівнює 2 см. Незважаючи на це, вони володіють хорошими теплоізоляційними властивостями. У пінофола хороша водовідштовхувальна поверхню, яка також не запалюється.
3
Особливу увагу приділіть стелі. Подбайте про його утеплення. У більшості випадків він залишається холодними і від його поверхні виходить холодне повітря. Для збереження оптимальної температури ви можете виконати утеплення стелі за допомогою гіпсокартону з пінопластом. Також часто використовуються для цієї мети декоративні пінопластові елементи, які також називають пенопластовой плиткою.
4
Для утеплення підлоги в залі або в спальні можна встановити підігрів. Якщо ж вам необхідно утеплити підлогу в ванній кімнаті, то використовуйте спеціальну плитку. На ринку в даний існують плиткові вироби, які не ковзають при попаданні вологи. Якщо ж у вас немає можливості придбати такий матеріал, то укладіть звичайну плитку і покладіть на неї прогумований ванний килимок.
5
Вентиляційний вихід, який знаходиться у вбиральні кімнаті, також потребує утеплення. Справа в тому, що через нього в приміщення проходить холодне повітря. На ринку продаються спеціальні решітки, які допомагають запобігти цьому. Такі решітки встановлюються в вентиляційний отвір. Закрити і відкрити їх можна вручну. Якщо є можливість, то встановіть у вентиляційний отвір вентилятор. Він буде перешкоджати попаданню холодного повітря в приміщення і буде швидко витягати всі пари назовні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EScdyAjmofM