Як збільшити пам'ять відеокарти. Як знизити продуктивність процесів.

З року в рік користувачі персональних комп'ютерів спостерігають модернізацію модельного ряду зовнішніх пристроїв. Часом буває важко встигнути за всіма новинками і доводиться оптимізувати вже наявне залізо.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ATI Tool.
Інструкція
1
Відразу ж варто обмовитися, що збільшення показників вбудованої відеокарти практично неможливо. Загальну частоту роботи можна збільшити в налаштуваннях BIOS, перейшовши в розділ інтегрованих пристроїв. Варто відзначити, що велику продуктивність дасть зв'язка «інтегрована відеокарта + процесор з графічною начинкою». Такі процесори частіше випускаються компанією Intel.
2
Збільшити фізичну пам'ять зовнішньої (дискретної) відеоплати апаратним способом неможливо, тому пристрій цієї карти відрізняється від можливостей системної плати, на якій є додаткові слоти для планок оперативної пам'яті. Програмним способом реально збільшити пам'ять карти за умови використання спеціальних утиліт, наприклад, ATItool.
3
Завантажити програму можна на цій інтернет-сторінці http://radeon.ru/downloads/att. Прокрутіть сторінку і натисніть посилання «Скачати ATI Tray Tools». Дана утиліта має підтримку російської мови, тому з її освоєнням труднощів не повинно виникнути. Після установки запустіть програму і з контекстного меню виберіть опцію «Розгін».
4
В відкритому вікні, перейдіть до вкладки «Частота пам'яті». Перемісти повзунок в цьому вікні трохи вправо - ви тільки що змінили значення цієї настройки. Натисніть кнопки «Зберегти» і ОК, щоб підтвердити внесені зміни і закрити вікно. Для перевірки працездатності нових параметрів необхідно запустити тестовий режим: відкрийте головне меню утиліти і виберіть опцію «Відкрити 3D вікно».
5
В ході тестування, яке триватиме до 20-30 хвилин, на екрані буде відображатися предмет. При появі спотворень, наприклад, частих точок різного кольору, знайте, що стабільна робота відеосистеми на цих параметрів не може бути гарантована. Поверніться до вкладки «Частота пам'яті» і трохи посуньте повзунок в ліву сторону. Збережіть налаштування і знову запустіть опцію «Відкрити 3D вікно».