Як пофарбувати шпалери. Як привильно фарбувати шпалери.

Ви творча особистість, рвучка і непередбачувана? Не шукаєте стандартних рішень у всьому, включаючи дизайн власної квартири? Знайте, що технічне рішення для задоволення ваших потреб вже знайдено - це шпалери під фарбування, які дозволять міняти простір навколо себе хоч щомісяця.
Вам знадобиться
  • Валик, кисть, водно-дисперсійна фарба, малярний скотч
Інструкція
1
Фарбувати можна шпалери трьох видів: паперові, флізелінові і скло шпалери . Незалежно від того, які з них ви вибрали, необхідно дочекатися, поки клей остаточно висохне, і тільки потім приступати до фарбування.
2
Налийте фарбу (будь-яку водно-дисперсійну) до спеціального порційний пластиковий лоток. Розкачайте фарбу в ньому, стежачи за тим, щоб усі сторони валика були покриті фарбою і просочилися нею. Важливо використовувати для цих робіт валик з довгим ворсом - він допоможе профарбувати всі ділянки шпалер під фарбування, які зазвичай мають рельєфну поверхню. Проведіть валиком по ребристому ділянці лотка, щоб віджати надлишки фарби.
3
Принципової різниці між тим, звідки ви почнете обробляти стіну - від підлоги до стелі або навпаки - ні. Але практичніше почати зверху, щоб не забруднитися в фарбі, коли доведеться приставляти до стіни драбину для фарбування самих верхніх ділянок.
4
Проводите валиком по стіні вертикальними рухами кілька разів з невеликим натиском. Зазвичай з першого разу не вдається досягти рівномірного покриття, тому повертайтеся до непрофарбовані ділянкам і пройдіться по ним ще пару раз.
5
В тих місцях стіни, де вона стикається з підлоговим і стельовим плінтусом, доцільніше використовувати не валик, а малярську кисть. Планується попередньо варто обклеїти малярським скотчем, щоб випадково не зачепити його кольором.
6
Перефарбовувати такі шпалери можна 10-15 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DO0A0RWolDY
Корисна порада
Не обов'язково обмежуватися однотонної стіною. Можна розбити поверхню на геометрічниє ділянки, обклеїти послідовно кордон кожного малярським скотчем і заповнити фарбою різних відтінків. Крім того, можна нанести візерунки за допомогою трафаретів - купити готові в магазині або зробити з щільного картону самостійно, роздрукувавши знайдені в Інтернеті лекала.