Як відкрити редактор скриптів.

Редактор скриптів Microsoft Script Editor застосовується для створення і редагування текстових документів, скриптів VBS і HTML-тегів. Інший зручною функцією редактора є відображення обраних сторінок у форматі, використовуваному інтернет-браузерами.
Інструкція
1
Використовуйте редактор сценаріїв, або скриптів, для здійснення процедур налагодження створених сценаріїв. Під налагодженням прийнято розуміти виправлення виявлених помилок і додавання точок переривання, що дозволяють виконувати налагодження додатком визначити необхідний момент зупинки сценарію.
2
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для ініціації процедури відкриття та використання редактора скриптів. Розкрийте посилання «Усі програми» і розгорніть вузол Microsoft Office. Запустіть потрібну програму і знайдіть шаблон форми з потрібним сценарієм в Office InfoPath.
3
Розкрийте меню «Сервис» верхній сервісної панелі вікна програми і вкажіть пункт «Програмування». Скористайтеся командою Microsoft Script Editor або натисніть функціональну клавішу Alt, одночасно утримуючи клавіші Shift і F11, для альтернативного методу відкриття потрібного інструменту редактора скриптів.
4
Наведіть курсор миші на місце, яке підлягає додаванню вираження налагодження, і введіть значення: - debugger (для мови MS JScript); - Stop (для мови MS VBScipt) .Після цього використовуйте вбрання вираз налагодження.
5
Скористайтеся кнопкою «Зберегти» верхньої сервісної панелі редактора скриптів або натисніть функціональну клавішу Ctrl одночасно з клавішею S для застосування зроблених змін. Поверніться в InfoPath і розкрийте меню «Стандартна» верхній панелі вікна програми.
6
Вкажіть команду «Перегляд» або натисніть сполучення функціональних клавіш Ctrl, Shift і B для відображення документа. Виберіть опцію New Instance of Microsoft Script Editor в діалоговому вікні та підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Так».
7
Вкажіть пункт Script в наступному діалоговому вікні і авторизуйтесь застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK, для використання редактора скриптів в режимі налагодження або виберіть опцію Stop Debugging в меню Debug для зупинки налагодження.