Як вибрати DECT-телефон.

Пристрої на базі технології DECT прийшли на заміну домашніх і офісних стаціонарних телефонів . Їх відмітною особливістю є використання бездротового радіосигналу, що приймається трубкою на обмеженій території. Даного сигналу зазвичай вистачає для розмов по всій квартирі або офісу.
Інструкція
1
Вибирати пристрій слід виходячи з бюджету, очікуваного функціоналу, цілей і умов використання. Для дому добре підійдуть будь-які моделі, починаючи з самої молодшої цінової категорії (до 2000 рублів) і вище. Якщо ви часто розмовляєте по телефону або хочете встановити апарат в офіс, краще звернути увагу на моделі, що володіють середньою (до 3000 рублів) і високої (від 3000 УРАХУВАННЯМ і вище) вартістю.
2
Якість зв'язку може бути на високому рівні не тільки на дорогих трубках, але й на бюджетних пристроях. Під час покупки попросіть продавця підключити телефон до мережі, а потім спробуйте здійснити пробний дзвінок, щоб визначити якість прийому. При розмові не повинно бути чутно ніякого відлуння і сторонніх шумів.
3
Дізнайтеся ємність адресної книги апарату, якщо ви збираєтеся зберігати в його пам'яті велику кількість номерів. Важливим параметром є час автономної роботи і роботи в режимі розмови без підзарядки. Телефон зі слабким акумулятором доведеться дуже часто залишати на базі.
4
Більшість апаратів додатково оснащуються автовідповідачем, однак це збільшує розмір самої бази. Усі записи від недозвонівшіхся абонентів записуються безпосередньо в пам'ять телефону, а тому слід зверніть увагу на кількість збережених повідомлень.
5
Функція визначення номера також присутній в більшості апаратів. Існує два способи її роботи: АОН і Caller ID. Різниця полягає тому, як реалізується дана можливість - стандартний АОН визначає номер безпосередньо під час здійснення дзвінка, в той час як Caller ID дозволяє дізнатися номер ще до моменту з'єднання.
6
Зверніть увагу на наявність додаткових функцій. Наприклад, моделі подорожче забезпечуються кольоровим дисплеєм. Однак якщо ви купуєте пристрій для офісу, вам навряд чи знадобиться можливість зміна теми оформлення робочого столу або колірної схеми. Наявність цифрової камери, можливості підключення до комп'ютера для завантаження мелодій дзвінка або синхронізації контактів, підтримка MMS, копіювання номери з SIM-карти мобільного телефону - все це приємні бонуси, проте апарат з таким функціоналом буде коштувати досить дорого.
Корисна порада
При виборі DECT-телефону віддавайте перевагу моделям від відомих виробників.