Як вибрати скейтборд для дитини. Як правильно кататися на скейтборді дітям.

Скейтбординг - один з найпопулярніших екстремальних видів спорту. Причому катанням на скейтбордах займаються як дорослі, так і діти. Добитися великих успіхів в цьому спорті може допомогти якісна, правильно підібрана дошка. Особливо важливим і відповідальним справою є вибір скейтборду для дитини.
Інструкція
1
Головний критерій, який необхідно враховувати при виборі скейтборду, це матеріал, з якого він виготовлений. Запам'ятайте, що найміцніші, міцні й гнучкі дошки виробляються з канадського клена.
2
Довжина скейтборду не має особливого значення для дітей і новачків у цьому виді спорту. Але якщо ваша дитина набагато більший і вищий за своїх однолітків, вибирайте скейтборд для нього достовірніше.
3
А ось ширина скейтборду для дитини - параметр досить-таки значимий. Якщо ваша дитина порівняно невисокого зросту, а розмір ноги його максимум, ніж у інших хлопців його віку, виберіть для нього скейтборд, ширина якого не перевищує 7,5дюймов. Найбільш підходящим варіантів для рослих скейтбордерів є дошка шириною до 8 дюймів.
4
Тільки тоді, коли ваша дитина повністю освоїть основи скейтбордингу, підбирайте ширину дошки для нього в залежності від стилю катання. Якщо вашій дитині шалено подобається «крутити» скейтборд, віддайте перевагу більш маневреної вузькій дошці. Якщо ж він чудово робить «слайди» і займається стрибками зі сходинок, виберете для юного спортсмена стійкий широкий скейт. Універсальна середня ширина дошки - 7,75 дюймів.
5
У кожного скейтборду є свій термін придатності. Тому, вибираючи його для дитини, віддайте перевагу дошці, виготовленої в поточному році. Пам'ятайте про те, що чим довше зберігається скейт, тим більше він деформується.
6
Переконайтеся, що поверхня вподобаного вам скейтборду абсолютно рівна. Для цього підніміть скейт і подивіться на нього з торця. У такому положенні дошки вам будуть помітні всі нерівності на її поверхні.
7
При виборі скейтборду для дитини зверніть увагу на підвіски - деталі, що з'єднують колеса з дошкою. Віддайте перевагу алюмінієвим підвіскам зі сталевими прутами.
8
Колеса гарного скейтборду для дитини не повинні бути занадто жорсткими. Чим твердіше матеріал, з якого вони виготовлені, тим вище швидкість скейта, але гірше його зчеплення з поверхнею для катання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yUgaaxHOQ2k