Як підстригти дитину самостійно. Як підстригти дівчинку вдома.

Братися за самостійну стрижку дівчинки батькам не варто. Інша справа - хлопчисько. Використовуючи машинку, можна підстригти його не гірше, ніж в перукарні, витративши на це всього кілька хвилин.
Інструкція
1
Попросіть дитини сісти на невисокий стілець. На підлозі перед ним розстеліть кілька газет. Переконайтеся, що ні ваш син, ні ви не торкаєтеся будь-яких заземлених предметів.
2
Зніміть з машинки захисну (суцільну) насадку. Замість неї встановіть одну з насадок, що входять в комплект поставки приладу. Зазвичай до машинки додається чотири насадки, що забезпечують висоту волосся в 3, 6, 9 і 12 міліметрів. Виберіть ту з них, яка відповідає вашим перевагам і перевагам вашого сина.
3
Увімкніть машинку. Переміщайте її повільно, тримаючи паралельно голові, але ні в якому разі не перпендикулярно. Чи не притискайте її занадто сильно. Ведіть її тільки в напрямку, відповідному напрямку зубчиків насадки. Перед зворотним переміщенням піднімайте прилад. Спочатку зістрижіть волосся на лобі, потім на потилиці, потім з боків. Не забудьте підстригти їх і за вухами. Переконайтеся, що висота волосся скрізь однакова, при необхідності додатково пройдіться машинкою по місцях, де залишилися довге волосся.
4
Тривалість стрижки, щоб уникнути перегріву машинки, не повинна перевищувати десяти хвилин. Закінчивши роботу, вимкніть прилад, в тому числі і від мережі, зніміть насадку і замініть її назад на захисну. Складіть машинку та всі речі в коробку.
5
Акуратно згорніть газети і викиньте їх разом з волоссям. Вимийте дитині голову з шампунем, безпечним для дітей. Якщо син не вміє закривати очі під час миття волосся, використовуйте шампунь, який не викликає сліз. Щоб уникнути виникнення лупи ретельно змийте шампунь. Ретельно витріть дитині голову рушником перед виходом з ванної кімнати. Сушку волосся феном на цілях безпеки здійснюйте в іншому приміщенні. При короткому волоссі ця процедура не займе багато часу, але і нехтувати нею не можна: переохолодження голови значно небезпечніше для дітей, ніж для дорослих.
Зверніть увагу
Не дозволяйте дитині користуватися машинкою і феном самостійно.
Хороша, ефектна стрижка є важливою складовою частиною іміджу кожної дівчинки, тому підходити до вибору нової стрижки слід серйозно і обдумано, краще всього проконсультуватися у досвідченого майстра, який допоможе підібрати відповідну довжину і тип зачіски в залежності від того, які у Вас волосся і тип особи. Нижче наведена техніка виконання декількох стрижок.
Інструкція
1
Стрижка «Італійка». Стрижка може бути виконана як на густих, так і на рідкісних волоссі. Перед тим, як починати роботу, готують інструмент: прості і філіровочние ножиці, гребінець-гребінь із дрібними зубчиками. Волосся потрібно намочити, розчесати і потім приступати до стріжке.Вибірается найвища точка на маківці голови і робиться горизонтальний проділ на лінії вух. Потім перпендикулярно горизонтальному по центру робиться вертикальний проділ. Отримані зони на потилиці теж поділяються проділами, скручуються джгутиками і підколюються заколкамі.Параллельно лінії горизонтального проділу виділяють головну частину волосся з тім'яної зони, стрижуть її по горизонталі, відтягуючи на 90 ?, потім, виділяючи пасмо за пасмом, точно також стрижуть інші волосся. Наближаючись до особи, волосся знімають меньше.Переход до скроневої частини: розділяючи вертикальними проділами пасма, стрижуть кожне пасмо по довжині головної частини волосся, яку для порівняння піднімається під кутом 90 ?. Бічні волосся стрижуть також. Зібравши все волосся у хвіст, контролюють їх довжину, яка повинна бути одінаковой.Делают окантовку: чубчик і бічні пасма будуть обрамляти особа дугообразно, волосся на потилиці лягають полукругом.Заканчівают стрижку, коректуючи недоробки, перевіривши загальну довжину волосся за допомогою хвоста на маківці. Виконують прикореневу филировку, а також, розділивши волосся знову на зони, завершують окантовку чубчика і пасом.
2
Стрижка «Шапочка». Добре підходить для рідкого волосся і прекрасний варіант для густих. Для стрижки теж потрібно взяти ножиці і гребінець. Перед початком намочують волоси.Делят волосся з боків біля скронь вертикальними проділами, потім виділяють нижню і верхню частини. З краю пасмо підводять до вуха і роблять косий зріз, що оформляє скроню. Виділяючи таким чином наступні пасма, за аналогією з крайньою, стрижуть по косій лінії. Вухо наполовину прикривають пасмом і роблять плавний зріз по вертикальній лінії. Крайню пасмо на потилиці отчерчивают горизонтальним проділом за рівнем верху вух. Стрижуть волосся на потиличній частині до проділу методом тушевки. Розчесати волосся на центральній частині тімені і зверху потиличної частини, роблять стрижку цих волосся по колу, в напрямку від середини лоба до центру потилиці, рівняючи довжину волосся до підстриженою пасма біля вуха. Лінія зрізу - максимально чітка. Потім всі ці лінії філіруют.Расчесав волосся, виконують окантовку і коректують неровності.Перетушевивая пасма, стрижуть потилицю. Акуратним круговим зрізом викреслюють плавну лінію від лоба до центру потилиці.