Як вводити каші в раціон дитини.

Каша - сила наша! Це не просто цікаве вираз, адже в кашах багато потрібних і корисних для росту і розвитку дитини речовин і вітамінів. Їх можна вводити в дитячий раціон приблизно з 5 місяців.
Інструкція
1
Готуйте їх самі або купуйте в магазині. Зверніть увагу, що готові каші , які потрібно тільки розвести, бувають різними. Вони розрізняються складом круп, додаванням фруктів або овочів, а також бувають молочними і безмолочні. Безмолочні каші без глютену призначені для малюків, що не переносять молочний білок, а також страждають алергією. Ще є спеціальні лікувальні кашки для дітей, що мають проблеми з кишечником.
2
Знайомство малюка зі злаковими починайте з рисової або гречаної круп. У гречці міститься велика кількість рослинного білка, який добре засвоюється дитячим організмом. Крім того, вона багата залізом, фосфором, вітамінами групи В та іншими корисними мікроелементами. Рисова крупа не викликає алергії, але за своїм складом вона дещо поступається гречаної. Враховуйте, що рис кріпить шлунок.
3
Перша проба - 1-2 чайних ложки каші. Якщо у крихти не виникне проблем, то на другий день дайте йому 3 ложечки. І так щодня потроху збільшуйте порцію до вікової та замініть нею одне грудне годування або прийом суміші.
4
Приблизно через місяць запропонуйте дитині спробувати вівсяну і кукурудзяну каші. Вівсяна крупа хороша тим, що вона містить багато рослинних жирів, кальцію, фосфору, заліза і вітамінів В і Е. Хороший варіант - каша з суміші різних круп. Вони доповнюють один одного, і маленький гурман отримує смачне і корисне та харчування. Манна каша містить глютен, який багато дітей погано перетравлюють. Тому давати таку кашу можна не раніше 6 місяців.
5
Можете самостійно приготувати маляті кашу. Для цього ретельно вимийте і просушіть крупу. Потім перемеліть її в комбайні або кавомолці і зваріть на молочній суміші або на воді. З 6-7 місяців можна готувати каші на розведеному коров'ячому молоці 1: 2. Коли дитина підросте, можна буде вже не перемелювати крупу, щоб малюк вчився жувати їжу.