Як назвати цуценя чихуахуа. пошити одяг для чихуахуа самостійно.

Маленькі, але дивно чарівні, мудрі і безстрашні - це все про чихуахуа . Весела вдача, зворушливий вигляд і озорное поведінка забезпечили цим декоративним собачкам загальну любов. Чихуахуа найдавніші з кишенькових порід собак, розглядається навіть їх інопланетне походження. Звичайно ж, ім'я такому вихованцеві потрібно підбирати, радячись тільки з ним самим.
Інструкція
1
При виборі імені для маленького, але відважного і відданого друга, не забудьте перевірити, чи сподобалося воно цуценяті чихуахуа. З декількох варіантів, вимовлених вами, собака може відгукнутися на одну кличку, яка їй доведеться «по слуху» і до душі. Звичайно, вам ім'я вихованця теж має подобатися і не викликати труднощів при його вимові. Найкраще сприймаються клички, що складаються з одного або двох складів.
2
Не кричіть і не говорите неприродним голосом, коли будете називати імена для чихуахуа. У цуценя тонкий слух, і маленький улюбленець прекрасно чує те, що ви йому вимовляєте. Собаки добре сприймають короткі звучні клички. На сайтах, присвячених тваринам, можна знайти тисячі прикладів імен для вихованців. Вам потрібно вибрати декілька, а остаточно визначитеся вже разом з цуценям.
3
Якщо ви помітили особливу реакцію улюбленця на якусь одну кличку - вітальний гавкіт, активне кручення хвостиком, відзначте цей варіант і продовжите оприлюднення всього списку. Можливо, щеня буде сприймати з радістю будь запропоноване йому ім'я. Але якщо ряд сильно скоротився, промовте вподобані собаці клички ще раз. Виберіть найвдаліший варіант і не забувайте постійно кликати вихованця цим ім'ям.
4
Щоб привчити цуценя чихуахуа до цих звуків, перед проголошенням клички погладьте собаку або дайте їй шматочок ласощів. Це стимулюватиме слухняність і кмітливість малюка.
5
підкликати цуценя до себе. Коли він підійде, заохотьте його за тямущість. Не проявляйте нетерпіння, якщо собака не відразу біжить до вас. Чихуахуа вловить ваш поганий настрій і дратівливість, а надалі його ім'я буде асоціюватися у цуценяти з вашим гнівом. В результаті він стане баритися ще довше.
6
Які ж імена можуть підійти маленькому активному песику із зворушливими очима? При погляді на це чудо відразу згадується диснеевский оленятко Бембі. Казки та давні перекази дадуть вам простір для фантазії, адже там мешкають старанні гноми, відважні хоббіти і загадкові ельфи, що не відрізняються великим зростом.
7
Звичайно, яким би звучним ні було ім'я Шрек, Лютий, Халк або Полкан, називати так вашого малюка не варто.