Як навчитися розуміти кішок.

У кішок є свій власний специфічний мову. Якщо господар зможе розуміти свого вихованця, це значно поліпшить їх відносини і усуне можливі розбіжності. Є люди, які спілкуються зі своїми улюбленцями на телепатичному рівні.
Вам знадобиться
  • - кішка.
Інструкція
1
Прислухайтеся до муркотіння своєї кішки. Коротке «ур» означає привітання, нерідко воно супроводжується різким кивком голови. Гучним муркотанням кішка вимагає чогось від господаря: уваги, їжі. Також це може означати прохання пограти і поспілкуватися. Череда короткого бурчання висловлює нетерпіння кішки.
2
Погладьте свого вихованця і ви почуєте довгий муркотіння. Цим звуком кішки висловлюють радість або задоволення від близькості до улюбленого суті. Якщо тварина нявкає, широко розкривши рот, це може виражати кілька емоцій: замішання, заклик, прохання, скарга. В окремих випадках кішка просто розмовляє сама з собою і нічого не хоче сказати оточуючим.
3
Уважно вислухайте нявкання свого вихованця. Кошенята жалібно пищать, коли хочуть їсти або, якщо їх розлучили з матір'ю. Гучним нявканням, схожим на завивання, кішки закликають собі пару. Особливо голосно і художньо це роблять коти.
4
Агресивно налаштовані тварини гарчать, шиплять і підвивають. Придивіться до такої поведінки свого вихованця. Завиванням кішки супроводжують бійку, а шиплячий звір тільки попереджає про свої наміри.
5
Дуже багато чого про емоційний стан тварини може сказати його поза і рухи тіла. Кішка у вітальному жесті піднімає хвіст. А коли вихованець захоче пограти, він перевернеться на спину.
6
Слідкуйте за очима свого улюбленця. Зіниці кішок різко розширюються перед грою або полюванням. Тварина може уп'ястися в одну точку і приготуватися до стрибка. Під час гри кішки підводяться на задні лапи або ходять боком.
7
Придивіться до хуліганів котам. Шерсть на їх загривку встає дибки, щоб тварини здавалися більше. Агресивні коти часто різко змахують хвостом. Обороняється звір вигинає дугою спину і відводить вуха назад. Точно так само робить перелякана кішка. Нападає тварина навпаки тримає вуха попереду.
8
Поспостерігайте за поведінкою свого вихованця. При емоційному стресі кішка веде себе незвично, занадто часто вилизується і нічого не їсть. Тварина може навчитися трохи розуміти мову людей. Дуже часто кішки вловлюють емоційний настрій свого господаря за інтонацією його мови і рухам.