Як назвати цуценя спанієля. Як містити таксу будинку.

Спаниель - доброзичливий і життєрадісний пес. Він відрізняється ласкавим вдачею, активністю, підприємливістю і, звичайно ж, незвичайною красою. Довга шовковиста шерсть, висячі вуха і зворушливі очі забезпечують спанієлю загальну увагу. Не менш красивим і оригінальним має бути і ім'я такого собаки. Не називайте цуценя першій-ліпшій кличкою - витратьте час на підбір цікавих варіантів.
Вам знадобиться
  • - родовід батьків щеняти;
  • - словники та енциклопедії.
Інструкція
1
Якщо ви придбали породистого щеняти, порадьтеся з заводчиком. Вам запропонують букву або склад, з якого повинна починатися кличка. Згідно правилам кінологів, ім'я цуценяти несе в собі елементи кличок його батька і матері. Наприклад, якщо батька звірка звуть Леон, вам доведеться підбирати імена на букву Л або навіть склад Лео. В результаті може вийти дивна конструкція на зразок Леоджінджер або Леолюдвіг. До цієї композиції додасться друге ім'я, що відбиває кличку матері.
2
Наявність пишного імені, записаного в щенячью картку, не скасовує можливості називати вихованця домашнім прізвиськом. Та ж Леоджінджер Мегре будинку може іменуватися Джиной. Спанієлі вельми кмітливі, і щеня дуже скоро зрозуміє, що всі ці слова мають відношення саме до нього, і почне на них відгукуватися.
3
Ім'я може стати віддзеркаленням характеру вихованця. Спанієлі дуже активні, постійно перебувають у русі, обожнюють розваги та прогулянки. Підберіть кличку, що відзначає ці якості. Спритно, Джоллі, Забава - такі імена ніби створені для безжурних спанієлів.
4
Подивіться на вихованця. Можливо, особливість його зовнішності підкаже вам, як його назвати. Золотисто-рудому спанієлю підійде кличка Голді, Фреш або Фанта. Чорному - Ніггер, Найт, Ада або Черрі. Такі імена особливо йдуть англійським і американським кокер- спанієлів. Непогані і імена героїв класичної літератури, а також звичайні людські імена, прийняті в англійській мові. Чарльз чи Білл, Магда або Джессіка - подібні клички вельми підходять забавним Кокер.
5
Російських спанієлів можна назвати в іншому стилі. Доганяй, Закусай - традиційні клички російських мисливських собак. Якщо ви плануєте ходити зі своїм вихованцем на полювання, подібне ім'я буде дуже до речі. Псам підійдуть імена богатирів, героїв билин і казок. Погортайте літературні енциклопедії або словники - в них можна почерпнути чимало цікавих ідей.
6
Вибравши ім'я, спробуйте вимовити його кілька разів. Прислухайтеся до звучання. Вам доведеться повторювати це поєднання букв багаторазово. Подивіться на реакцію вихованця - якщо кличка йому небайдужа, він жваво відреагує на неї. Не забудьте дізнатися думку домочадців - ім'я домашнього улюбленця має влаштовувати всіх членів сім'ї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L-Uu5A-aoJY