Як додати бажання.

Як би натякнути коханому, що ви хочете на день народження? Сказати прямо - гордість не дозволяє, а метафор він не розуміє. Багато сервісів в інтернеті, що підтримують функцію «Список бажань», дозволяють заявити про ваші потреби привселюдно, і при цьому вам не доводиться робити це безпосередньо.
Інструкція
1
Списки бажань є підтримуються багатьма соціальними мережами, наприклад, «ВКонтакте». Авторизуйтесь в свого облікового запису. В меню зліва на будь-якій сторінці знайдіть вкладку «Мої установки», клацніть і перейдіть.
2
В графі «Додаткові сервіси» знайдіть рядок «Мої бажання» і поставте перед нею галочку. Знову зайдіть на свою сторінку.
3
Клацніть по рядку «Мої бажання», яка з'явилася у вашому меню зліва. Натисніть праворуч кнопку «Додати бажання ».
4
Оберіть подарунок зі списку запропонованих. Натисніть кнопку «Хочу в подарунок». У новому вікні виберіть, включити чи ціну доставки товару у вартість, і підтвердіть додавання в список бажань.
5
Напишіть коментар до свого бажання. Якщо хочете інформувати друзів про бажання, додайте галочку в полі «Розповісти друзям», тоді бажання відобразиться на вашій стіні.
6
Зайдіть знову за посиланням «Мої бажання» і перевірте, чи з'явився предмет у списку.
7
Списки бажань є і на сервісі «Я.ру». Щоб додати туди бажання , авторизуйтесь в поштовій системі «Яндекс» і серед сервісів виберіть пункт «Я.ру».
8
На новій сторінці з'явиться кілька вкладок, в тому числі «Моя сторінка». Клацніть стрілочку поруч з нею і виберіть рядок «Мої бажання».
9
Натисніть кнопку «Записати бажання ». На новій сторінці введіть назву бажаного предмета, нижче за бажанням прикріпіть фотографію і ссилку.Укажіте ступінь потреби в предметі, додайте теги. Натисніть кнопку «Захотіти» для збереження налаштувань або «Подивитися, що вийде» для перегляду.
10
На новій сторінці натисніть на кнопки-посилання, щоб поділитися бажання м в соціальних мережах «ВКонтакте», «Facebook», «Twitter» та інших.