Як налаштувати інтернет на смартфоні Nokia.

Наприкінці 2003 року Nokia анонсувала свій перший смартфон - Nokia 7700. Але в продаж, в кінці 2004 року, вчинив не він, а модифікована модель Nokia 7710. З тих пір пройшло багато часу, і сьогодні смартфони Nokia користуються великою популярністю. Зручний і зрозумілий інтерфейс дозволяє не тільки з легкістю управляти своїми контактами, а й в будь-який час і в будь-якому місці виходити в інтернет . Головне, встановити правильні настройки.
Вам знадобиться
  • Смартфон Nokia.
Інструкція
1
Увійдіть в головне меню смартфона. Далі використовуйте вкладку «Налаштування»/«Засоби» (в залежності від моделі смартфона дана вкладка має різну назву)> «Налаштування телефону»> «З'єднання»/«Підключення» (також залежить від моделі).
2
Виберіть «Точки доступу». Використовуючи ліву клавішу, натисніть «Функції»> «Нова точка доступу»/«Використовувати стандартні параметри». Використовуйте ім'я підключення - internet. Як канали даних - пакетні дані.
3
Ім'я точки доступу залежатиме від того, яким оператором стільникового зв'язку ви користуєтеся. Для підключення в мережі МТС, зазначте: internet.mts.ru. Якщо обслуговуєтеся Білайн, вводите: internet.beeline.ru. Для абонентів Мегафон: internet.megafon.ru; Теле2: internet.tele2.ru.
4
Далі необхідно ввести ім'я користувача. Для абонентів МТС і Білайн, вказуєте mts або beeline відповідно. В налаштуваннях інтернету в операторів стільникового зв'язку Мегафон і Теле2 не вимагається імені користувача.
5
Вкажіть, що пароль «ніде не вимагається». Система все одно буде виробляти запит пароля, але автоматично вкаже, що його немає. Аутентифікацію ставите «звичайна». У «Домашній сторінці» вкажіть сторінку, з якої хочете починати роботу.
6
Натисніть кнопку «Назад». Увійдіть в «Головне меню»> «Послуги»/«Інтернет». В разі початку самовільного підключення телефону до мережі, натисніть «Скасувати». Лівою клавішею вибираєте «Функції»> «Налаштування»> «Загальні»> «Точка доступу»> «Визнач». Останньою функції з вказаною ланцюга може не виявитися.
7
Використовуючи щойно створену точку доступу, натисніть «Назад». Ви потрапите в головне меню інтернет - браузера, на ту сторінку, яку вказали в якості домашньої. Все, тепер ви спокійно можете виходити зі свого смартфона Nokia в інтернет.
Зверніть увагу
Інструкція підходить для користувачів смартфонів Nokia на базі ОС Symbian 6-7-8-9.