Як викласти правильно фартух на кухні.

Кухонний фартух повинен поєднуватися з меблями і гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр. Викладений з плитки, він не тільки виконає декоративну функцію, але також захистить стіну від попадання на неї пилу, води і крапель жиру.
Вам знадобиться
  • - будівельний рівень
  • - будівельний косинець
  • - рівна рейка
  • - плитковий клей
  • - керамічна плитка
  • - гіпсовий розчин
  • - перфоратор
Інструкція
1
Підготуйте поверхню. Зніміть шпалери і промийте стіну водою. Намітьте олівцем лінію прокладки проводу для витяжки. По цій лінії зробіть перфоратором штробу. Завівши в неї дріт, закріпіть розчином з гіпсу.
2
Візьміть будівельний рівень, пряму рейку і схил і зробіть завмер кутів і площин. Перевірте їх по горизонталі і вертикалі. Просвіти між площиною прямої рейки і стіною не повинні перевищувати 5 мм.
3
Ознайомившись з інструкцією, розведіть штукатурну суміш. Маленьким шпателем накидайте її на поверхні стін і розрівняйте великим. Надлишок розчину зніміть рейкою. Постарайтеся отримати одну площину по вертикалі і горизонталі.
4
За дверного отвору пустите схил, отримавши таким чином вертикальну мітку, за якою слід орієнтувати плитку. Замісіть клей так, як про це сказано в інструкції. За допомогою зубчастого шпателя нанесіть його на стіну біля самої підлоги.
5
Потім тонкий шар клейового розчину нанесіть на поверхню плитки. Вдавивши її в розчин, осадіть киянкою, виконаної з гуми. По вертикалі і горизонталі виставляйте плитку з використанням короткого рівня.
6
Якщо плитка встала нерівно, зніміть її і додайте або видаліть необхідну кількість клею і поверніть її на місце. Пам'ятайте, що від вірної установки першого плиток буде залежати остаточний результат укладання фартуха.
7
Встановлюючи наступну плитку, зауважте, як розташований малюнок. Між сусідніми ребрами вставте два хрестика. Проведіть пальцями по шву. При цьому ви не повинні відчути переходу.
8
На другому плитку встановіть третю. Між горизонтальною і вертикальною гранями другий плитки перевірте кут, приклавши будівельний кутник. Потім знову продовжите викладати фартух.
9
Виклавши перші шість елементів, відбийте горизонтальну напрямну. Доведіть ряд до кута, якщо потрібно, поставте плитки, подразнень склорізом.
10
Коли фартух буде викладений повністю, отмойте його водою і очистіть шви. Розведіть затірку і заповніть їх, виконуючи діагональні руху гумовим шпателем. Після затірки протріть плитку вологою серветкою.