Як облаштувати підліткову кімнату. Як облаштувати маленьку кімнату для підлітка.

Перехід від дитячого віку до підліткового супроводжується інтенсивним зростанням, що породжує необхідність заміни меблів в кімнаті подорослішала. Одночасно з цим потрібно змінити і інтер'єр кімнати.
Вам знадобиться
  • - меблі для кімнати підлітка;
  • - приладдя для спортивного куточка;
  • - техніка;
  • - освітлювальні прилади.
Інструкція
1
Під дитячу традиційно виділяють найменшу кімнату в будинку або квартирі. Але підліткова життя та захоплення вимагають більшої площі. Якщо у вас є можливість, «пожертвуйте» своєю спальнею, щоб облаштувати кімнату для дитини, що підросла.
2
Меблі вибирайте разом з підлітком, щоб він вчився приймати складні рішення, враховувати всі обставини і йти на поступки. Спочатку намалюйте план майбутньої кімнати на папері. Нанесіть на креслення розміри стін, точне розташування вікна та двері.
3
Почніть з самого великого і об'ємного предмета меблів - ліжка чи дивана. Обговоріть всі плюси і мінуси цих варіантів. Ліжко не потрібно розбирати і збирати, але вона займає більше місця по довжині і не завжди підходить для того, щоб посидіти на ній з друзями. Тому якісний диван з хорошим матрацом і розсувним механізмом для кімнати підлітка підходить більше.
4
Оцініть кількість книг, журналів, дисків, які необхідно розставити. Від цього залежить, що ви придбаєте - книжкова шафа, стелаж або полки, які можна повісити на стіни.
5
Купіть стіл, який буде і комп'ютерним, і підійде для приготування домашніх завдань. Щоб підліток не зіпсував поставу, важливо купити «правильне» крісло або стілець. Підберіть крутиться крісло, яке дозволить дитині регулювати висоту посадки і полегшить руху.
6
Для розміщення гостей-однолітків підійде товстий пухнастий килим і крісла-подушки. Обов'язково придбайте для кімнати підлітка маленький столик, на який можна буде поставити частування.
7
Не забудьте і про необхідну техніку. Музичний центр, телевізор, комп'ютер та інші «фішки» вашої дитини повинні зайняти своє місце в кімнаті.
8
Порадьтеся зі своєю дитиною про вибір оздоблення для ремонту в його «куточку». Попросіть його допомогти вам обклеїти або пофарбувати стіни, покласти підлогове покриття. Розкажіть підрослому чаду про достоїнства того чи іншого оздоблювального матеріалу, подивіться каталоги в інтернеті. Разом підберіть фактуру і колір фарби або шпалер.
9
Особливу увагу приділіть висвітленню в кімнаті. Там повинен бути досить яскравий джерело верхнього світла, настільна або навісна лампа на письмовому столі і світильник біля дивана або ліжка.
10
Якщо ваша дитина захоплюється спортом, знайдіть місце для шведської стінки або боксерської груші. Для підлітка обов'язково наявність в кімнаті великого дзеркала і місткої шафи для одягу. Дівчинка зрадіє туалетного столика і трюмо, а також цілого набору дерев'яних шкатулок-скриньок. Хлопчик оцінить стійку під гітару і мінімалістичний дизайн його кімнати.
11
Чи не нав'язуйте свій смак дитині, якщо підліток помилиться з вибором, нічого страшного, він тільки вчиться приймати рішення і відповідати за свої вчинки. Адже скоро він переросте і цю кімнату, стане студентом або старанним працівником і сам повністю облаштує своє житло.