Як обнулити паролі Windows. Як видалити пароль при вході в систему.

Обнулення, або скидання, пароля в операційних системах Windows різних версій залишається однією з найбільш затребуваних процедур. Необхідність проведення подібної операції може бути викликана різними причинами: від втрати пароля адміністратора до впливу шкідливих програм. Завдання вирішується стандартними засобами самої OC.
Інструкція
1
Здійсніть процедуру перезавантаження комп'ютерної системи і увійдіть в безпечний режим завантаження, натиснувши і утримуючи функціональну клавішу F8 (для Windows XP). Вкажіть пункт «Безпечний режим» у вікні «Меню додаткових варіантів ...», використовуючи клавіші зі стрілками і виберіть свою версію операційної системи.
2
Підтвердіть свій вибір, натиснувши функціональну клавішу Enter і скористайтеся обліковим записом «Адміністратор» в новому діалоговому вікні. Введіть значення пароля (за наявності) у відповідне поле і авторизуйтесь виконання обраного дії, натиснувши клавішу Enter. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK (для Windows XP).
3
Почніть завантаження ОС Windows 7 з інсталяційного диска і пропустіть перший діалогове вікно регіональних налаштувань, натиснувши кнопку «Далі». Вкажіть опцію «Відновлення системи» у наступному вікні та підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Далі». Скористайтеся командою «Командний рядок» в новому діалоговому вікні і внесіть значення regedit в текстове поле інтерпретатора команд.
4
Авторизуйтесь запуск утиліти редактора реєстру натисканням клавіші Enter і виберіть розділ HKEY_LOCAL_MACHINE. Розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна редактора і вкажіть команду «Завантажити кущ».
5
Відкрийте диск, що містить файли OC і знайдіть файл SAM, розташований в ім'я_диска: \ Windows \ System32 \ config.Прісвойте довільне ім'я імпортується розділу і завантажте його.
6
Розкрийте гілку HKLM \ 888 \ Setup і розкрийте ключ CmdLine подвійним кліком миші. Введіть значення cmd.exe і підтвердіть зроблене зміна, натиснувши кнопку OK. Так само розкрийте параметр SetupType і змініть значення ключа з 0 на 2. Авторизуйтесь виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
7
Застосуйте зроблені зміни, здійснивши перезавантаження комп'ютера, і увійдіть в систему стандартним способом. Поверніться у вікно інструменту «Командний рядок» і введіть значеніеnet user імя_учетной_запісі желаемий_новий_парольв текстове поле інтерпретатора команд для скидання старого пароля. Авторизуйтесь виконання необхідного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter (для Windows 7).