Як зробити чохол для ноутбука. Як самому зшити сумку для ноутбука фото.

Подарунок для подруги або чоловіка не обов'язково купувати в магазині, можна зробити його своїми руками. Наприклад, приємним і корисним сюрпризом стане саморобний чохол для ноутбука, його зможе оцінити по достоїнству будь-який власник цієї переносний техніки.
Вам знадобиться
  • - тканина для лицьової частини чохла;
  • - підкладкова тканина;
  • - спінений утеплювач;
  • -ватин або синтепон;
  • - коса бейка;
  • - застібка (стрічка-липучка, кнопки або гудзики);
  • - швейна машина;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Підберіть гарну тканину для чохла, від неї буде дуже багато залежати. Для чоловіка вибирайте тонку шкіру або замшу благородного кольору, а жіночий варіант сумки для ноутбука може бути виготовлений з бавовняної або оббивної тканини яскравих забарвлень. Крім того, вам знадобиться підкладкова тканина, синтепон або ватин, а також спінений утеплювач.
2
Виміряйте габарити ноутбука, його ширину, товщину і висоту. Якщо немає можливості виміряти, але ви знаєте назву моделі, подивіться інформацію про розміри в інтернеті.
3
Розрахуйте розміри викрійок, для цього додайте до ширини товщину ноутбука і ще 2 см на вільне входження. Щоб визначити довжину частин, також збільште виміряну довжину ноутбука на товщину і на 2 см. Крім того, нижня частина повинна бути довше верхньої на 10 см, щоб утворити запах для застібки (якщо ви вирішите робити застібку-блискавку, то частини повинні бути однаковими) .
4
Розкроїте з невеликими припусками на шви і виріжте деталі з лицьової і підкладкової тканини, ватину або синтепону. Якщо є можливість, зробіть прокладку з будь-якого спіненого утеплювача, він захистить ноутбук від можливих ударів і пошкоджень. Врахуйте, що утеплювач насилу загинається і прошити машинкою його практично неможливо, тому вирізуйте з нього деталі без всяких припусков, точно за розміром ноутбука.
5
Складіть разом всі верстви верхньої, короткою, частини - лицьову, ватин і виворітну, прошийте по краю з трьох сторін. Якщо ви використовуйте спінений утеплювач, всуньте його всередину і косою Бейко закрийте четверту частину.
6
Точно також складіть верстви нижньої частини, вкладіть утеплювач, зафіксуйте з трьох сторін. Потім складіть обидві частини разом так, як вони будуть виглядати в готовому вигляді, прошийте по краю простий рядком. У вас вийшов чорновий варіант чохла у вигляді конверта, з некрасивими необробленими краями.
7
Візьміть косу бейку і вкруговую обробіть край нижньої (великий) частини. При цьому частково коса бейка захопить і необроблену частину (три сторони) верхньої частини, таким чином, весь чохол придбає акуратний закінчений вигляд.
8
Пришийте застібку на чохол для ноутбука, це може бути липучка, блискавка, кнопки. Якщо ви виберете як застібки гудзики, використовуйте накидні петлі, оскільки прорізні доставлятимуть чимало незручностей.