Як поміняти пошту.

Твої друзі живе далеко і зв'язатися з ними по телефону не представляється можливим зважаючи на високі тарифів? Ти сумуєш за ним і хочеш спілкуванні? В такому випадку є унікальна пропозиція - електронаая пошта! А що це таке, з чим її їдять і як її завести - зараз розповімо.
Інструкція
1
Для початку слід визначитися - з якою саме компанією, що надає подібні послуги, ви хочете співпрацювати. Як такої їх безліч. Варто пригадати хоча б найпопулярніші типу «mail», «yandex», «google» і тому подобное.В принципі нас ніхто не обмежує, і ми вільні завести пошту хоч на всіх хостингах відразу, притому навіть не в єдиному кількості. Як такої принцип отримання нового поштової адреси простий як парена ріпа.
2
В ідеалі спершу вибрати компанію, як писалося вище. Для прикладу візьмемо «mail». Для того, щоб отримати там поштову адресу, потрібно, природно, зробити реєстрацію (як і на всіх поважаючий себе сайтах). Пропозиція про реєстрацію знаходиться зазвичай по ліву руку від користувача. Це такий синій квадрат, текст якого запрошує зайти в соціальну мережу «мій світ» або просто в свою поштову скриньку.
3
Поруч з клавішею «Вхід» розташовується клавіша «Реєстрація». Активувавши даний пункт цього меню, ми побачимо звичайну анкету. Методично заповнюємо її. Деякі пункти можна пропускати, якщо не бажаєте, щоб якась інформація відображалася на вашій сторінці.
4
Потім справа дійде до поля, де необхідно ввести ім'я своєї поштової скриньки. Тут можна дати волю уяві. Єдиною умовою буде той факт, що можна використовувати тільки латинський алфавіт і цифри. Якщо ж знадобиться розділити два різних слова, то зробити це потрібно не через пропуск, як ми звикли, а через нижнє підкреслювання.
5
Нижня підкреслення викликається комбінацією клавіш «знак дефіс» і «shift». Потім вибирається те, що стоятиме за знаком «@». У системі «mail» доступний вибір з декількох варіацій.
6
Після заповнення імені поштової скриньки придумуємо пароль, зберігаємо, і маємо в своєму розпорядженні новий електронний ящик. В інших системах операції будуть ідентичні. Хіба що за маленьким винятком у вигляді закінчення після знака «@».