Як відкрити доступ Windows Server 2003. Як відкрити доступ на диск c server 2003.

Неодмінними умовами надання загального доступу до обраної папці на комп'ютері, що працює під управлінням Windows Server 2003, є використання файлової системи NTFS і зміна дозволів для необхідної папки. Залучення додаткового програмного забезпечення не потрібно.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що використовує файлову систему NTFS або конвертуйте її в необхідний формат в командному рядку за допомогою синтаксису команди convert імя_тома:/fs: NTFS.
2
Здійсніть вхід в систему з обліковим записом адміністратора комп'ютера або користувача, що входить до групи адміністраторів, і викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для ініціації проведення операції надання доступу до вибраної папки на комп'ютері, що працює під управлінням Windows Server 2003.
3
Розкрийте посилання «Усі програми» і розгорніть вузол «Стандартні». Запустіть додаток «Провідник Windows» і відкрийте розділ «Мій комп'ютер». Вкажіть бажаний тому для створення нової папки, що підлягає відкриттю доступу і розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми.
4
Вкажіть пункт «Створити» і скористайтеся командою «Папку». Внесіть бажане ім'я нової папки і підтвердіть свій вибір, натиснувши функціональну клавішу Enter.
5
Викличте контекстне меню створеної папки кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Загальний доступ і безпека». Застосуйте прапорець на полі «Відкрити спільний доступ до цієї папки» і авторизуйтесь виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
6
Поверніться в контекстне меню створеної папки і вкажіть пункт «Властивості». Скористайтеся вкладкою «Доступ" діалогового вікна і виберіть опцію «Дозволи». Використовуйте кнопку «Додати» для виклику наступного діалогового вікна вибору потрібних користувачів і вкажіть підлягає відкриттю доступу до реєстраційного запису.
7
Застосуйте прапорці на полях обраних дозволів для обраного користувача і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Перейдіть до групи «Все» і скористайтеся кнопкою «Видалити» для заборони доступу до створеної загальної папці для всіх користувачів, крім обраного. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK.