Як налаштувати комп'ютер відключатися. Як зробити щоб пк відключався в віконці пуск.

Якщо ви забуваєте вимикати комп'ютер на роботі або засинаєте перед ним, не додивившись фільм, вам би придалася функція вимикання ПК за розкладом. Налаштувати його відключатися в заданий час можна за кілька кроків.
Інструкція
1
Існує обов'язкова умова, при якому можлива настройка вимикання ПК за розкладом. Ви повинні входити в систему під обліковим записом адміністратора використовуючи пароль. Щоб встановити пароль, через кнопку «Пуск» (клавішу Windows) відкрийте «Панель управління».
2
В категорії «Облікові записи користувачів» виберіть однойменний значок або завдання «Зміна облікового запису». У новому вікні виберіть обліковий запис «Адміністратор». Коли вікно оновиться, клікніть по пункту «Створення пароля».
3
У першому і другому полі введіть пароль, який будете використовувати при вході в систему. Заповнення поля, призначеного для підказки, залишається на ваш розсуд. Натисніть на кнопку «Створити пароль». Якщо ви - єдиний користувач комп'ютера, на запитання «Хочете зробити свої файли і папки особистими?» Дайте відповідь негативно.
4
Після того як пароль створений, можна переходити до наступного етапу. В меню «Пуск» відкрийте папку «Стандартні» і в папці "Службові» виберіть пункт «Призначені завдання». У вікні, клікніть по значку «Додати завдання», запуститься «Мастер планування завдань».
5
У списку програм потрібного завдання немає, тому натисніть на кнопку «Огляд» і знайдіть файл shutdown.exe в папці Windows і додатковій папці system32. Після цього виберіть частоту і час виконання завдання. Для робочого комп'ютера можна вибрати періодичність «по робочим дням», для домашнього - «щодня».
6
Далі «Майстер» автоматично визначить ім'я користувача, вам необхідно ввести і підтвердити у відповідних полях той пароль, який ви вибрали для входу в систему. Перед завершенням призначення завдання відзначте маркером поле «Встановити додаткові параметри після натискання кнопки« Готово »і натисніть на дану кнопку.
7
У новому вікні в рядку «Виконати» допишіть без зайвих друкованих знаків «-s» (пробіл, дефіс, буква s). Запис буде виглядати наступним чином: C:/WINDOWS/system32/shutdown.exe -s. Натисніть на кнопку «Застосувати» і підтвердіть операцію паролем (тим же, що і для входу в систему). Закрийте вікно.
Зверніть увагу
Після призначення завдання в обраний час з'явиться попередження про те, що комп'ютер буде відключений через 30 секунд. Якщо хочете продовжити роботу на комп'ютері, відкрийте папку «Призначені завдання» і просто деактивуйте це завдання.