Як перенести "Вибране" на інший комп'ютер.

Для забезпечення швидкого доступу до часто відвідуваних сайтів в браузерах передбачений журнал, в який користувач може додавати потрібні йому інтернет-адреси. У різних браузерах такі журнали називаються по-різному: «Вибране», «Закладки», але принцип роботи з ними схожий. Щоб перенести «Вибране» на інший комп'ютер , необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Щоб скопіювати в файл список веб-адрес, запустіть браузер звичним способом. У браузері Internet Explorer натисніть на панелі меню кнопку у вигляді зірочки, щоб отримати розширений доступ до журналу. Коли браузер змінить свій вигляд, натисніть на кнопку зі стрілкою в рядку «Додати в папку« Вибране »і виберіть у спадному меню пункт« Імпорт і експорт ».
2
У вікні «Параметри імпорту-експорту» встановіть маркер в поле навпроти пункту «Експортувати у файл» та натисніть кнопку «Далі». У наступному вікні вкажіть, що ви хочете експортувати саме «Вибране», знову натисніть кнопку «Далі». Виділіть папку «Вибране» або будь-яку з наявних підпапок з адресами сайтів за допомогою лівої кнопки миші і вкажіть шлях для збереження файлу.
3
Файл з інтернет-ресурсами за замовчуванням експортується у форматі .htm. Можете змінити розширення на .html, щоб бути впевненими в тому, що дані закладки можна буде імпортувати потім в будь-який браузер. Скопіюйте створений файл на будь-який знімний носій інформації або направте його собі по електронній пошті.
4
Після того як опинитеся за іншим компютером, переконайтеся, що вам доступна директорія з файлом «Вибраного», повторіть перший і другий крок, але замість команди «Експортувати у файл» виберіть команду «Імпортувати з файлу». Вкажіть шлях до файлу з «Обраним».
5
Якщо ви працюєте в браузері Mozilla Firefox, ви можете експортувати й імпортувати файл з «Закладками» як у форматі .html, так і у форматі .json. У меню браузера виберіть пункт «Закладки» і команду «Показати всі закладки». Відкриється нове вікно «Бібліотека». Виберіть у меню «Імпорт і резервування» команду «Резервне копіювання» або команду «Експорт закладок в HTML-файл». Далі дійте за аналогією з браузером Internet Explorer.
6
У браузері Mozilla Firefox перенести «Закладки» на інший комп'ютер можна також за допомогою доповнення Xmarks. Встановіть його в браузер, виберіть у меню «Інструменти» команду «Синхронізувати» і дотримуйтесь інструкцій. Вам буде виданий код-ключ, за допомогою якого ви зможете отримати доступ до своїх закладок з іншого комп'ютера.