Як відправити відео другу. Як отвравіть відеоролик одному в моєму світі.

Під час дружніх зустрічей, особливо на знаменні дати, ведеться любительська фото- і відеозйомка, щоб пізніше герої дня змогли подивитися на себе з боку, згадати якісь деталі заходу і так далі. «Оператор» може передати запис кожному особисто, на окремому носії, але економічніше відправити запис ВКонтакте на стіну другу .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Відеозапис
Інструкція
1
Поділіться відеофайлом в соціальній мережі «ВКонтакте». Авторизуйтесь, зайдіть на свою сторінку, в розділ «Мої відеозаписи» в меню справа.
2
Праворуч вгорі розташована посилання «Завантажити відеофайл». Натисніть її. У новому віконці введіть назву і опис файлу, уточніть налаштування приватності (можливість перегляду і коментарів). Підтвердіть рішення.
3
На новій сторінці ознайомтеся з обмеженнями за обсягом і форматом файлів, натисніть кнопку «Завантажити відеофайл», щоб вибрати файл зі свого комп'ютера або «Додати по посиланню з інших сайтів».
4
Для першого випадку клацніть по обраному файлу з комп'ютера двічі і дочекайтеся, коли відео буде завантажено на сайт і оброблено. У другому випадку введіть посилання. З'являться поля з назвою та описом файлу. Відредагуйте інформацію на свій розсуд, змініть настройки приватності і натисніть кнопку «Зберегти».
5
Зайдіть на сторінку одного, знайдіть на його стіні поле для введення повідомлення і клацніть по ньому курсором. Натисніть кнопку, що з'явилася «Прикріпити», потім «Відеозапис». Виберіть із списку знову завантажений файл, клацніть по ньому. Коли ескіз файлу з'явиться на стіні користувача, натисніть під ним кнопку «Відправити».
Зверніть увагу
Деякі користувачі закривають доступ до повідомлень на своїй стіні. Будьте готові, що поля введення повідомлення не буде.