Як перевірити турбіну на дизельному двигуні. турбіни на дизелі ЯМЗ.

Приводом для перевірки роботи турбокомпресора може стати падіння тяги або сторонній свист, видаваний турбіною. Водії зі стажем мають свої професійні прикмети для перевірки агрегату, але все ж краще користуватися спеціальними сервісними приладами.
Вам знадобиться
  • - манометр;
  • -
Інструкція
1
В умовах сервісного центру несправність турбіни виявляється підключенням сканера до спеціального роз'єму автомобіля. У більшості випадків причиною відключення турбонаддува є датчик тиску повітря, що нагнітається, або сама турбіна, яка виробила свій ресурс. Щоб визначити тиск повітря, що нагнітається при роботі турбіною, підключіть до її виходу спеціальний пристрій з манометром. Показання ясно визначать, чи потребує турбіна в заміні, або в частковому ремонті.
2
Іншою ознакою несправності турбіни може бути викид синього диму при вихлопі працюючого прогрітого двигуна при розгоні, а також його зникнення на постійних обертах. Причиною цьому є згоряння масла, яке потрапляє в циліндри двигуна внаслідок витоків у турбокомпресорі.
3
Чорний дим, як правило, утворюється при згоранні збагаченої суміші через витік повітря в нагнітають магістралях, що також свідчить про несправності в системі керування турбокомпресора (ТКР).
4
Навпаки, білі вихлопні гази - наслідок засмічення зливного маслопроводу ТКР. При збільшеному витраті масла (0.2 - 1.0 л на тисячу кілометрів) і слідах його підтікання на самій турбіні і стиках патрубків повітряного тракту, причиною, швидше за все, є забруднення повітряного каналу або зливного маслопроводу.
5
Можливо також, що відбулося закоксовиваніє корпусу осі турбокомпресора. Причиною погіршення динаміки розгону автомобіля може бути недостатнє надходження повітря з несправного ТКР.
6
При виникненні стороннього шуму або свисту під час роботи двигуна причину потрібно шукати у витоку повітря на стику виходу компресора і двигуна. Про серйозної поломки ТКР і швидкий вихід його з ладу вам нагадає характерний зріже при роботі, тріщини і деформації на корпусі турбіни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VQh4Ti1daLw
Зверніть увагу
Як відомо, система турбонаддува складається з турбіни, магістралі по забору та передачі повітря в нагнітає трубопровід, електронних датчиків тиску, масла та повітря, клапана-відсікача і т.д. Системи автоматики, якими оснащено багато сучасні автомобілі, у разі виходу з ладу будь-який з зазначених систем відключають турбіну, що відразу ж позначається на здатності двигуна розвивати максимальну потужність.
З метою підвищення потужності мотора виробники автомобільного транспорту оснащують двигуни турбінами, які працюють як турбонаддув або турбокомпресор. Вихід з ладу вказаного вузла призводить до різкого зниження динаміки автомобіля, що робить дискомфортним його подальшу експлуатацію.
Вам знадобиться
  • - електронний сканер.
  • - спеціальний манометр.
Інструкція
1
За функціонування всіх систем сучасних двигунів відповідальність покладена на електронний блок управління, який розташований в салоні автомобіля, за передньою панеллю.
2
Сигнали з різних датчиків надходять в зазначений блок, і його програма, на основі отриманих даних, коригує роботу систем. Про роботу турбіни сигнал на ЕБУ надходить з датчика тиску повітря у впускному трубопроводі, який з'єднаний з колектором гумовою трубкою. Зверніть на даний фактор особливу увагу, трохи пізніше розповімо про це детальніше.
3
Перевірка працездатності турбіни зводиться до проведення досліджень на діагностичному обладнанні спеціалізованого автоцентру. З цією метою до відповідного роз'єму автомобіля приєднується кабель електронного сканера, який після запуску мотора видасть інформацію про функціонування всіх систем двигуна. У тих випадках, коли сканер повідомляє про несправність турбіни, не варто втрачати оптимізм - це далеко ще не «вирок».
4
Як показала практика, відмова турбіни в роботі в більшості випадків відбувається з вини порушення герметичності з'єднання трубки датчика тиску повітря з впускним колектором. Огляньте уважно трубку і, виявивши на ній потертості або тріщини, замініть її.
5
До того ж, турбіна може відключитися через засмічення отвору у впускному колекторі, діаметром всього один міліметр, через яке повітря надходить до датчика тиску. Прочистіть його.
6
Щоб підтвердити або спростувати показання сканера остаточно, від датчика тиску повітря від'єднується трубка і до неї приєднується спеціальний манометр. З акумулятора на кілька хвилин зніметься кабель маси (Обнуляємо дані ЕБУ), а після його підключення двигун запускається і за манометром перевіряється нагнітається тиск повітря, рівне 0,6 - 0,8 атм. Якщо тиск присутній - турбіна справна. В іншому випадку вона піддається заміні або відновлювального ремонту.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що після декількох секунд, протягом яких блок управління не отримуватиме сигнал від датчика (від'єднаний), він відключить турбіну.