Як перемотати час. Як перемотати динамік самому.

Функція перемотування аудіо або відеозапису помітно скорочує час пошуку потрібного уривка файлу. Вона присутня у більшості сучасних програвачів для носіїв практично всіх форматів запису.
Вам знадобиться
  • - пульт ДУ.
Інструкція
1
Відкрийте фільм або будь-яку іншу відеозапис, що знаходиться на диску, комп'ютері, або підключеному до нього знімному накопичувачі за допомогою будь-якого програвача, підтримуючого даний тип розширення файлів, наприклад, за допомогою стандартної програми Windows Media Player, який є у кожного користувача операційних систем Windows.
2
Встановіть покажчик на потрібну вам позицію фільму протягом усього відрізка, при цьому вам буде показано у спливаючому повідомленні час від початку запису. Для перемотування аудіозаписів використовуйте ту ж саму послідовність. Це актуально для будь-яких аналогових програвачів.
3
Для того щоб перемотати час програвання фільму, який ви переглядаєте на DVD-плеєрі, використовуйте кнопки на пульті дистанційного керування або на передній або верхній панелі самого пристрою.
4
Для перемотування назад натисніть і утримуйте кнопку з подвійною стрілкою вліво, для перемотування часу відтворення відеозапису (або пісні) вперед натисніть кнопку з подвійною стрілкою вправо. Те ж саме відноситься до домашніх кінотеатрам, музичним центрам, портативним плеєрів та іншим схожим в управлінні пристроям.
5
Якщо ви хочете перемотати час відеозапису чи музичного файлу, відтвореного за допомогою браузера, перемістіть покажчик на потрібну позицію і дочекайтеся завантаження частини вмісту, якщо швидкість вашого інтернет-з'єднання недостатньо висока для його миттєвого відтворення з зазначеного місця. Це застосовується не до всіх ситуацій, іноді потрібно почекати повного завантаження файлу в браузері для отримання доступу до перемотуванню.
6
Деякі сайти не мають функції перемотування відеозаписів навіть у разі, коли вона була повністю попередньо завантажена. В цьому випадку ви можете використовувати різні програми з витягання відеозапису з тимчасових файлів інтернету і переглянути її на звичайному програвачі.