Як включити англійська.

Для російськомовного сектора інтернету найбільш уживаний мова введення - російська. Виняток становлять адреси сайтів (поки мало сайтів зареєстровано на доменах .рф), логіни і паролі, можливо, деякі інші дрібниці. Переключити клавіатуру з рідної мови на англійську можна декількома методами.
Інструкція
1
Натисніть на клавіатурі комбінацію "Alt-Shift" або "Ctrl-Shift". Подивіться у правий нижній куточок, на мовну панель. Там літери "RU" повинні будуть змінитися на "EN". Можете вводити англійський текст.
2
Наведіть курсор на мовну панель і клацніть по ній лівою кнопкою миші. Під сплив списку виберіть англійську мову. Упевніться, що розкладка клавіатури перемкнута (за аналогічною зміні букв) і приступайте до друку.
3
Можете додати англійська мова не американського стандарту, а іншого, в іншій розкладці клавіатури. Відкрийте «Панель управління», знайдіть меню «Мова і регіональні стандарти», вкладку «Мови і клавіатури", клацніть по кнопці «Змінити клавіатуру».
4
З'явилося нове вікно. Виберіть вкладку «загальні властивості». Праворуч від списку наявних мов натисніть кнопку «Додати» і додайте іншу мову.
5
Розгорніть групу «Клавіатура» під назвою мови для вибору виду розкладки. Клацніть кнопку "OK", натисніть кнопку «Застосувати» і знову "OK". Закрийте меню.