Як перепрограмувати автосигналізацію. Як перепрограмувати брелок автосигналізації.

Більшість сучасних автомобільних охоронних систем дозволяють охороняти двері, капот і простір салону, а також сповіщають власника про поточний стан автомобіля і сигналізації. Для зручності користування сигналізацією використовується перепрограмування її параметрів, при цьому порядок настройки залежить від конкретної моделі охоронного пристрою. Розглянемо порядок перепрограмування сигналізації на прикладі системи охорони Cenmax Vigilant.
Вам знадобиться
  • - інструкція з управління охоронною системою.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією з управління режимами автомобільної сигналізації, щоб усвідомити призначення кнопок управління охоронною системою.
2
Зніміть сигналізацію з режиму охорони, вимкнувши запалювання при відкритих дверях салону. П'ять разів натисніть на кнопку аварійного вимкнення системи. Сирена подасть три звукові сигнали.
3
Натисніть дев'ять разів кнопку аварійного відключення. При цьому відбудеться перехід в режим програмування пультів, що супроводжується дев'ятьма сигналами сирени.
4
Натисніть будь-яку кнопку передавача, обраного для перепрограмування. При цьому сирена дасть звуковий сигнал, що підтверджує запис коду. Якщо ви маєте намір програмувати більше одного передавача, натисніть кнопку другого з них. Система відповість двома звуковими сигналами. У пам'ять пристрою може бути занесено до чотирьох передавачів.
5
Всі дії по перепрограмуванню охоронної системи проводите протягом двадцяти секунд. Через цей час система вийде з режиму програмування, про що будуть свідчити три звукових сигнали і стільки ж світлових.
6
Вносячи зміни до програми роботи сигналізації, виконайте всі дії в рамках одного циклу програмування, оскільки при вході в програмний режим колишні коди передавачів будуть видалені з пам'яті пристрою.
7
Після перепрограмування кодів встановіть поточний час, рік, місяць і дату. Використовуйте для цього одночасне і послідовне натискання на кнопки, що керують налаштуванням годин. Вийдіть з режиму настройки таймера.
8
Перепрограмуйте будильник. Він встановлюється тими ж кнопками, що і таймер. Закінчивши установку, натисніть кнопку 1, після чого на дисплеї з'явиться напис "Off". Ще раз натисніть ту ж кнопку, підтвердивши вибір. Вийдіть з режиму установки будильника.
9
При необхідності перепрограмуйте таймер парковки. Досягніть, щоб він включався в момент переведення системи на режим охорони. Це дозволить точно знати час стоянки автомобіля, наприклад, якщо ви користуєтеся послугами платного паркування.