Як відправити форму в html.

Для того щоб організувати взаємодію веб-ресурсу з відвідувачами, необхідно передбачити на сторінках сайту можливість введення інформації і подальшої відправки її на сервер. У мові опису сторінок HTML передбачено певний набір тегів.
Інструкція
1
HTML-теги, що повідомляють веб-браузеру, в якому місці сторінки потрібно відобразити форму , розміщені в коді між відкриває і закриває тегами <.form> і <.>. Відкриває тег містить в собі обов'язкову інформацію у вигляді атрибутів, які повідомляють, куди саме потрібно відправити з форми необхідну інформацію і яким способом треба зробити це. Якщо віртуальна сторінка містить в собі більше однієї форми, то у кожної окремо має бути власне ім'я.
2
Відкриваючий тег може виглядати так:
3
Додайте елементи, які більше підходять для введення користувачами необхідного типу даних, після відкриваючого тега форми. Подібними елементами можуть бути: Поле з текстом для введення: Тут, як і в решті тегах «input», задає тип елемента атрибут «type», «name» є ім'ям змінної, яке відправиться разом з даними, введеними в це поле, а «value» - значення за замовчуванням, яким згодом буде заповнено текстове поле введення.
4
Майте на увазі, що у всіх елементів групи ім'я (name) і різні значення (value) повинні бути однаковими. На сервер передасться тільки те значення, яке відзначить відвідувач або те, яке було обрано атрибутом checked, тобто за замовчуванням.