Як намалювати круглу печатку.

Виглядає досить реалістично відтиск круглої печатки можна створити засобами програми Photoshop. Для отримання швидкого результату підійдуть готові кисті, а для малювання друку з нуля - інструменти Ellipse Tool і Horizontal Type Tool.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop.
Інструкція
1
Створення відбитка круглої печатки за допомогою готової кисті не утруднить навіть недосвідченого користувача програми Photoshop. Вставте прозорий шар у відкритий документ опцією Layer групи New меню Layer або створіть новий файл, застосувавши опцію New меню File.
2
Включіть інструмент Brush і завантажте кисть з печаткою . Для цього відкрийте палітру кистей і натисніть на кнопку в її верхньому правому куті. Відкрийте файл з пензлем опцією Load Brushes, налаштуйте величину відбитка, змінивши параметр Master Diameter, і підберіть відповідний колір для друку.
3
Клікніть налаштованої пензлем по порожньому шару. Для створення ефекту не повністю пропечатані штампа застосуєте до зображення фільтр Spatter групи Brush Stroke меню Filter.
4
В результаті застосування фільтра на пресі з'явилися плями. Виділіть їх опцією Color Range групи Select і видаліть натисканням на клавішу Delete.
5
Для створення круглої печатки з нуля вам буде потрібно додати в документ новий шар і включити інструмент Ellipse Tool в режимі Paths. Намалюйте коло за допомогою обраного інструменту, затиснувши клавішу Shift.
6
Виконайте обведення створеного контура. Для цього включіть інструмент Brush і налаштуйте товщину обведення, змінивши діаметр кисті. Для того щоб злегка розмити межі ліній відбитка, надайте параметру Hardness значення близько десяти відсотків.
7
Відкрийте палітру Paths і створіть обведення опцією Stroke Path з контекстного меню.
8
Зробіть напис, що йде уздовж окружності друку. Для цього включіть Horizontal Type Tool, клікніть по намальованій кола і введіть текст. Для того щоб змістити текст до центру друку, застосуйте опцію Free Transform Path меню Edit. Зменшіть розмір кола, уздовж якої розташовується напис, зсунувши кордону рамки трансформації.
9
Якщо потрібно, зробіть у середині друку коротку горизонтальну напис. Для цього видаліть шар з палітри Paths, клацніть по порожній області в центрі друку і введіть текст.
10
Кругла печатка готова. Якщо ви збираєтеся обробити її фільтром Splatter, переведіть в растр всі текстові шари опцією Type групи Rasterize меню Layer. Перейдіть на самий верхній з шарів з написами і застосуйте опцію Merge Down меню Layer.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JAwGbRf7egw