Як зробити шлюз.

Для кожного користувача хороша економія телефонного зв'язку - це сучасні інтернет-технології, за допомогою яких можна дзвонити в будь-яку точку планети. Такого роду зв'язок досить дешева.
Інструкція
1
Нові стандарти будівництва як житлових будинків, так і торгових центрів надають можливість підключення IP телефонії в кожне приміщення. Будівельники вважають, що телефонні розетки є пережитком минулого століття. Перехід на голосовий інтернет під назвою VoIP включає в себе установку IP-телефонів і IP ATC. Для підключення до міського телефонного зв'язку зверніться до провайдера IP-телефонії.
2
Якщо ви проживаєте в старому будинку, то найпростішим способом установки шлюзу є особисте звернення до постачальника подібних послуг. Вам потрібно буде укласти договір по телефонному дзвінку чи письмовою заявою, і незабаром представник фірми прийде до вас додому. Якщо ви вибрали такий тип для зв'язку, то пам'ятайте, що у нього є недоліки - після того як ви підключіться, готуйтеся вносити регулярну абонентську плату. Майте на увазі: якщо вам захочеться змінити програмну конфігурацію станції, то це також обійдеться недешево.
3
Для підключення шлюзу скористайтеся також модернізацією існуючої мережі - перекладом на VoIP. Подібний спосіб не вимагає виклику майстра, тому ви заплатите за нього менше. Для підключення VoIP-шлюза вам потрібно тільки вибрати програмне додаток. Воно відчутно знизить витрати на міжнародний і міжміський зв'язок.
4
Якщо ж ви встановили в своєму багатоквартирному або приватному будинку УАТС, це означає, що фактично ви до неї можете підключити будь-яку квартиру поза домом. Придбайте і встановіть у себе VoIP-шлюз. Також в обраному приміщенні повинен матися вільний доступ до інтернету. УАТС в будинку не обмежує дзвінками користувачів тільки між собою. Префікси 9 і 8, встановлені за замовчуванням, дозволяють телефонувати на міжміські та місцеві телефони, а переналаштувати префікси під себе дозволить вам програмне забезпечення.