Як лікувати невроз нав'язливих рухів. препарати при неврозах нав'язливих рухах.

Невроз нав'язливих рухів - один із проявів обсесивно-компульсивного розладу (від англ. Obsession - «нав'язлива ідея», compulsion - «примус»). Здійснюючи нав'язливі дії, людина підсвідомо намагається захистити себе від небезпеки. Найчастіше такий невроз виникає у людей з педантичним характером.
Вам знадобиться
  • - «Деприм»;
  • - «Гліцин».
Інструкція
1
Зверніться за допомогою до психіатра чи психотерапевта. Хороші результати дає когнітивно-поведінкова терапія, яка допомагає сформувати здорові стереотипи поведінки, замістивши ними патологічні.
2
Важливо усвідомити природу розлади. Організм намагається захистити вас. Але іноді він у своїй «турботі» доходить до абсурду, коли ви змушені здійснювати безліч безглуздих ритуалів. Наприклад, 10 раз смикати ручку дверей, щоб переконатися в тому, що ви її закрили. Долати такі симптоми потрібно покроково.
3
Не уникайте ситуацій, що викликають дискомфорт. Навпаки, свідомо залучайте себе в них. Дозвольте почуттям пройти крізь вас, відчуєте їх сповна. Спочатку дискомфорт наростатиме, але поступово затихне. Регулярно тренуйтеся, створюйте провокуючі ситуації, «дражните» себе. Зусиллям волі утримуйте себе від вчинення звичних нав'язливих дій.
4
Дуже важливо налагодити стабільний розпорядок дня. Вставайте і лягайте в один і той же час. Приймати їжу теж краще в певні години. Дезорганізованность лише посилює тривогу і недовірливість. До речі, не всі ритуали настільки вже абсурдні, деякі навіть корисні. Наприклад, миття рук, перевірка, чи вимкнений праска. Якщо вони не заважають вам жити, позбавлятися від них не обов'язково. В цьому випадку психотерапевт допоможе вам змінити сприйняття своїх навязчивостей, може бути, навіть полюбити їх.
5
Якщо невроз супроводжується депресією, приймайте рослинні протитривожні та седативні засоби. Приміром, «Деприм» на основі сухого екстракту звіробою. Він надає заспокійливу і антидепресивну дію, покращує функціональний стан нервової системи.
6
При лікуванні неврозу нав'язливих станів добре зарекомендував себе гліцин, амінооцтова кислота. Він зменшує психоемоційне напруження, підвищує розумову працездатність, поліпшує настрій, регулює функції вегетативної нервової системи і обмін речовин. При порушеннях сну приймайте гліцин за 20 хвилин перед тим, як лягти спати.
7
Не нехтуйте помірними фізичними навантаженнями. Оптимальним видом навантаження при неврозі нав'язливих рухів є проста ходьба на свіжому повітрі. Невеликі прогулянки перед сном полегшать засинання і зроблять сон більш міцним і менш тривожним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bMbCufMXnWo