Як перевести гроші з Webmoney на карту Visa.

Webmoney - популярна система розрахунків в інтернеті, яка використовується у всьому світі. З її допомогою зручніше і вигідніше оплачувати покупки в мережі, однак трохи заплутаний інтерфейс може створити дискомфорт для нового користувача.
Вам знадобиться
  • - цифровий фотоапарат або сканер;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Деякі сервіси системи доступні без реєстрації, проте щоб вивести кошти на карту Visa, необхідно завести гаманець. Якщо у вас ще немає чинного аккаунта, створіть його на сторінці https://start.webmoney.ru/.
2
Сервіс виведення грошей на банківський рахунок відкритий тільки для власників атестата не молодший формального по внутрішньому грейду. Для перегляду цієї інформації перейдіть у відповідний розділ на верхній лівій панелі робочого столу. Щоб отримати формальний атестат, заповніть анкету «Персональні дані».
3
Для підтвердження внесених відомостей зробіть скан або фотокопію документів (2-3 сторінка паспорта та відмітка з реєстрацією за місцем проживання, а також ІПН) і завантажте в систему. Всі зображення повинні бути кольоровими. Після перевірки персональної інформації та ваших документів атестаційний центр прийме рішення про присвоєння нового статусу атестату.
4
Якщо операція пройшла успішно, то можна зробити наступний крок на шляху до висновку грошей. Прийшла відмова - перевірте правильність введених даних, виправте помилки та надішліть заявку заново.
5
Перейдіть у розділ «Ваші банківські рахунки та картки», який знаходиться в меню «Атестат». Внесіть у форму найменування банку-емітента, номер картки і виберіть тип платіжної системи. Щоб отримати дозвіл на проведення операції, необхідно відправити фотографію лицьового боку картки. Згідно з правилами користування Webmoney, виводити гроші на рахунки третіх осіб заборонено.
6
Гроші також можна вивести через Банкінг, розташований за адресою https://banking.guarantee.ru. Для використання сервісу буде потрібно авторизація. У лівому секторі видер команду «Вивести», потім «Нові реквізити». У форму внесіть платіжну інформацію: найменування банку, БИК, номера кореспондентського та розрахункового рахунків, а також суму до зняття.
7
після підтвердження введеної інформації, дані направляються на перевірку, про результат якої вас повідомлять за допомогою внутрішнього сполучення. Якщо операція схвалена, то виставляється рахунок, який потрібно оплатити - в цьому випадку гроші будуть спрямовані на карту. Для подальшого виведення коштів на цей же розрахунковий рахунок достатньо перейти за посиланням, надісланої в листі, - вона призведе до збереженим шаблоном, і залишиться тільки ввести потрібну суму і акцептувати рахунок.
Корисна порада
Прикріпити карту можна на сторінці https://banks.webmoney.ru/, проте з використання сервісу є обмеження.
Безготівкові розрахунки, що здійснюються через електронні гаманці, дуже зручні. Однією з найпопулярніших електронних платіжних систем в Росії є Webmoney. Цю систему багато юридичні особи використовують для взаєморозрахунків. Якщо вам перерахували гроші на гаманець в системі Webmoney, перевести на карту віртуальну суму ви зможете, прив'язавши його до своєї банківської картки.
Інструкція
1
Щоб ви змогли безперешкодно переводити Webmoney на карту , відкрийте рахунок в будь-якому банку і отримаєте пластикову карту , якщо у вас її ще немає. Відскануйте всі значущі сторінки свого паспорта, свідоцтво про постановку на облік у податкову інспекцію і присвоєння ІПН. Зайдіть на сайт центру атестації Webmoney та надішліть скани до служби технічної підтримки за вказаною електронною адресою.
2
Через пару днів, коли скани документів будуть звірені з персональними даними вашого WM-ідентифікатора, ви отримаєте повідомлення про те, що ви стали власником формального атестату. Це дозволить вам поповнювати свій електронний гаманець і виводити з нього кошти через прив'язану до нього банківську карту .
3
Авторизуйтесь через WM Keeper Classic і виберіть у списку послуг «Переклад WMR на вказаний вами банківський рахунок». Ви можете здійснювати тільки рублеві переклади. У формі переказу заповніть банківські реквізити вашої картки. Форму ви можете зберегти як шаблон, щоб використовувати її для повторного перерахування грошей.
4
У тому випадку, коли зазначені вами банківські реквізити використовуються вперше, система попередить вас про те, що їй потрібно додатково кілька днів на перевірку зазначених у шаблоні даних. Коли банк підтвердить, що цей рахунок існує і належить вам, переклад буде здійснений. Для наступних платежів перевірка вже не буде потрібно, і суми з вашого гаманця Webmoney на карту банку будуть переводитися протягом одного-трьох днів.
5
Заповнюючи форму, впишіть суму переказу, і в сусідньому вікні з'явиться сума, яка надійде вам на рахунок. Вона буде дещо менше зазначеної, оскільки за переклад з вас утримають комісію, яка складає близько 3%. Натисніть на кнопку «Сплатити рахунок», після чого під вхідної кореспонденції з'явиться виставлений до оплати платіжний документ. Перейдіть в папку «Вхідні» і ще раз підтвердіть перерахування коштів. Чекайте повідомлення з банку про те, що гроші на карту поступили.