Як зробити в фотошопі людини у вогні.

Вогонь вважається красивою, сильною і в теж час, страшною стихією, саме тому він привертає до себе увагу і заворожує. Зробити красиві фотографії з справжнім вогнем дуже складно і небезпечно. Набагато простіше вдатися до Photoshop і з його допомогою створити будь-який вподобаний образ у вогні.
Інструкція
1
Відкрийте вибране зображення людини. Увімкніть режим швидкої маски і почніть акуратно зафарбовувати фігуру, не потрапляючи при цьому на фон. Знову натисніть на режим маски. Ви побачите, що ваше зображення виділилося, правда, разом з фоном. Знайдіть у верхній панелі меню «виділення» і застосуєте функцію «інверсія», це дозволить залишити виділеним тільки одну фігуру.
2
Скопіюйте виділення і перемістіть його на фотографію з вогнем. Підберіть необхідні розміри, щоб все поєднувалося один з одним. Для збільшення або зменшення виділеного зображення натисніть Ctrl + T. Створіть дублікат шару з отриманим людиною і застосуєте до нього «розмиття по Гауса», при виборі радіуса поставте число 10. Для додання реалістичності поміняйте місцями шар з людиною і отриманий дублікат.
3
Дублюйте шар з вогнем, натиснувши Ctrl + j, і помістіть його найпершим, а потім створіть до нього маску шару. Виберіть м'яку кисть, встановіть потрібний для вас діаметр і поставте непрозорість 30%. Акуратно почніть проходитися нею по зображенню. Зверніть увагу, що працюючи з чорним кольором, ваша фігура буде проявлятися і ставати чіткіше, а з білим - зникати за вогнем.
4
Зайдіть в меню яскравості і контрасту і поекспериментуйте з вибором найбільш вподобаних параметрів. Додатково можна «пограти» з параметрами насиченості. Об'єднайте всі шари в один і збережіть вийшла результат.
5
Намагайтеся створювати більш реалістичні образи і тоді ви гарантовано зможете здивувати всіх своїх знайомих і близьких. Додатково до людини в вогонь можна помістити будівлю, паркан, дерево, автомобіль або якусь тварину.
Корисна порада
Можете створити новий дублікат шару і подивитися, як виглядатимуть інші додані ефекти. Не бійтеся зіпсувати ваш дублікат і сміливо пробуйте різні варіанти, а найбільш сподобалися відразу ж зберігайте, щоб потім вибрати один найкращий екземпляр.