Як приховати ніс картоплею. ніс картоплею макіяж.

Крупний ніс у формі картоплі не дуже радує своїх господинь. Якими б гарними не були інші риси обличчя, такий ніс неабияк псує зовнішність жінки. Тому власниці такого недоліку вдаються до багатьох хитрощів, щоб зробити цю деталь свого обличчя менш помітною.
Вам знадобиться
  • - денний крем;
  • - основа під макіяж;
  • - світла і темна пудра;
  • - блиск для губ або помада яскравих відтінків.
Інструкція
1
Самим головним помічником у вирішенні цієї проблеми є макіяж. Щоб візуально скоректувати форму носа «картоплею», слід правильно нанести тональний засіб. В першу чергу, нанесіть на все обличчя денний крем або основу під макіяж, дайте йому добре вбратися. Після цього смугою по всій переніссі нанесіть світлу пудру - до кінчика носа. Потім на крила носа нанесіть темну пудру. Переходи між тонами ретельно розтушуйте, зберігши їх тільки на кінчику носа.
2
При макіяжі особи з носом в формі картоплі уникайте чітких геометричних ліній. Краще дотримуватися округлих форм. Навіть при макіяжі губ і брів підкресліть їх округлість - так обриси вашого носа будуть менш помітні. Додати очам більш округлу форму легко за допомогою тіней для повік.
3
Наступна хитрість, відволікаюча погляд від не дуже вродливої форми носа - яскрава губна помада. Намалюйте губи блиском яскравого кольору, і вся увага при погляді на ваше обличчя буде спрямоване саме на губи. Але якщо ваші риси обличчя крупноват, не використовуйте занадто яскраву, «кричущу» помаду. Очі теж повинні привертати увагу, відволікаючи від носа не надто вдалою форми.
4
Якщо у вас жирна шкіра, стежте протягом дня, щоб ваш ніс не блищав. Припудрите його, не порушуючи коригуючого макіяжу.
5
І, звичайно ж, не забувайте, що вдала зачіска - це половина успіху. Правильно підібрана, вона здатна скоректувати форму обличчя і відвернути увагу від деяких рис, які ви вважаєте не надто красивими. У випадку з носом «картоплею» підійде зачіска з пасмами, спадаючими на обличчя. Вона до того ж додасть вашому образу романтичність. Зачіски з чубком теж підійдуть для жінок, які мають ніс «картоплею», але чубчик ні в якому разі не повинна падати на ніс, інакше ефект буде зворотним - вся увага дістанеться вашому носі.