Як додати фотки в альбом.

Якщо ви користувач соціальної мережі «Вконтакте» або «Однокласники», ймовірно, ви задавалися питанням, як додати фотографії в свій альбом . Насправді, це зовсім нескладно, в чому ви можете переконатися самі.
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку «Вконтакте» і виберіть пункт «Мої фотографії». У вкладці «Мої альбоми» клікніть по полю сірого кольору «Створити новий альбом».
2
У вікні напишіть назву вашого фотоальбому і його опис. При бажанні внизу можна відзначити, хто зможе переглядати фотографії в цьому альбомі та коментувати їх. Потім натисніть «Створити альбом».
3
Додати фотографії можна одним із двох способів: перетягнути у вікно браузера (всередину прямокутника вкладки «Додавання фотографій») або завантажити їх. Для цього натисніть "Виберіть файл» і виберіть потрібні зображення в огляді свого комп'ютера. Щоб завантажити відразу кілька фотографій, клікніть по потрібним зображенням, утримуючи клавішу Ctrl. Потім натисніть "Відкрити". Якщо потрібно завантажити одне фото, достатньо просто двічі клацнути мишкою по ньому в вікні огляду.
4
Завантаживши фотографії в альбом, ви можете подивитися на результат, натиснувши «Перейти до альбому». Якщо пізніше ви захочете додати фото в створений альбом, у вкладці «Мої альбоми» натисніть «Додати фотографії» навпроти цього альбому і завантажте його аналогічним чином.
5
Для додавання фото в «Однокласниках», перебуваючи на своїй сторінці, натисніть кнопку «Фото», а потім на сторінці, клацніть по значку «Створити альбом».
6
У вікні «Створити фотоальбом»: - напишіть його майбутнє назва; - відзначте «галочкою», кому буде доступний цей альбом для просмотра.После цього натисніть на кнопку «Зберегти».
7
Ви побачите створений (поки ще порожній) фотоальбом. Клацніть по значку «Додати фото».
8
У вікні огляду файлів виберіть потрібну папку з файлом, а потім клацніть двічі по фотографії, яку ви хочете додати. Якщо ви хочете додати одразу кілька фото, клацайте по всіх потрібних файлів, які ви хочете завантажити, утримуючи при цьому клавішу Ctrl. Виділивши таким чином потрібні фото, натисніть кнопку «Відкрити» внизу вікна.
9
Після цього з'явиться індикатор завантаження фотографій. Після того, як всі зображення завантажаться, з'явиться альбом з фотографіями. У спеціальних полях ви можете додати опис кожного фото, після чого зберегти опис (кнопка «Зберегти»). Також можна відзначити на фотографіях друзів. Щоб побачити вийшов результат, клацніть на посилання «Переглянути фотоальбом».
10
Тепер ви можете відредагувати фотографії. Для цього наведіть курсор миші на фото і в віконці, що з'явилося виберіть дію: зробити фотографію обкладинкою альбому, відзначити друзів, змінити опис, перенести або видалити. Якщо ви захочете додати фото в уже створений альбом, відкрийте вкладку «Фото» і клацніть по цьому альбому. Натисніть на значок «Додати фото» і завантажте фотографії одним із способів, описаних вище. От і все, залишилося насолодитися результатом і чекати оцінок і коментарів від друзів.
Зверніть увагу
Додаючи фото, не забувайте про правила завантаження фотографій, існуючих на сайті.