Як забронювати квитки в кіно.

Відвідування кінотеатрів давно стало невід'ємною частиною проведення дозвілля в наш час. З розвитком кіно індустрії потрапити у вихідні на улюблений фільм, та ще й на хороші місця стало проблемою. Рішення є - можна заздалегідь бронювати квитки.
Вам знадобиться
  • Телефон
  • Інтернет
  • Гроші
Інструкція
1
Якщо ви знаєте, на який фільм і коли ви хочете сходити, можна купити квитки безпосередньо в кінотеатрі. Для цього вам потрібно вибрати, на який фільм ви плануєте піти, вибрати час демонстрації, визначитися з кількістю квитків, і звернутися до касира. Але якщо з яких-небудь причин ви не можете приїхати в касу, то квитки можна забронювати дистанційно.
2
Перший спосіб броні квитків - дзвінок по телефону. Для цього вам потрібно дізнатися номер телефону кінотеатру. Зверніть увагу, щоб це був не автовідповідач, а трубку взяв оператор. Потім повідомте оператору назва фільму, час сеансу та номера місць, на яких ви хотіли б сидіти. Потім обов'язково запам'ятайте номер броні, який вам продиктують. За допомогою цього номера потім ви викупите квитки.
3
Наступний спосіб броні квитків - через інтернет. Потрібно зайти на сайт кінотеатру і в спеціальній формі заповнити дані. Після цього потрібно прийти в касу до початку фільму заздалегідь і викупити заброньовані квитки.
Зверніть увагу
Заброньовані квитки зазвичай викуповуються за 30 хвилин до початку сеансу, будь ласка, не запізнюйтесь.
Якщо ви хочете відвідати Москву і забронювати номер в готелі заздалегідь, в цьому вам допоможе інтернет. Для цього варто лише вибрати один з численних сайтів і ознайомитися зі списком готелів, щоб знайти найбільш підходяще місце перебування.
Інструкція
1
Зверніться на один із сайтів інтернету, на якому можна забронювати номер в готелі в Москві . Намагайтеся при цьому не звертатися на перший-ліпший ресурс. Перегляньте інформацію, розміщену на декількох сайтах (рівень цін, кількість представлених готелів), перш ніж приймати остаточне рішення.
2
Подумайте, яким чином ви будете проводити оплату номера в готелі. Ви можете оплатити його відразу, банківською картою (покладена сума буде «заморожена» на вашому рахунку). Оплатити заброньований номер можна також і за готівковим, і безготівковим розрахунком (якщо ви дієте в інтересах організації або власної фірми). Зверніть увагу: у зв'язку з тим, що інтернет-сервіси, за допомогою яких можна зарезервувати місце в готелі, не завжди гарантують безпеку ваших рахунків, для цих цілей краще завести окрему карту або відкрити рахунок.
3
Зайдіть на обраний вами сайт і ознайомтесь з переліком московських готелів. Виберіть категорію готелю (від 2-х до 5-ти зірок), прочитайте описи і порівняйте ціни та умови проживання. Не забудьте довідатися про те, де розташована та чи інша готель, які пам'ятки маються на крокової доступності від неї. І головне (особливо якщо ви збираєтеся пересуватися по столиці на громадському транспорті) - як далеко від готелю знаходиться станція метро.
4
Виберіть відповідний по всіх параметрах готель, клікніть на його зображенні (або посиланням) і перейдіть на сторінку бронювання. Заповніть запропоновану форму, вказавши ПІБ, тип розміщення (одномісний, двомісний і т.д. номер), категорію номера (економ, стандарт, люкс і т.п.), дати виїзду і заїзду, своє місто, контактний телефон та адресу електронної пошти . Вкажіть форму оплати (готівкова, безготівкова, банківською картою). Якщо ви представляєте організацію, вкажіть її найменування. Якщо вам потрібен трансфер, позначте і цей пункт.
5
Натисніть на кнопку «Забронювати». Якщо ви вибрали безготівкову форму оплати, вкажіть номер рахунку, якщо вирішили оплачувати поїздку через банк - номер карти. Оплатити бронь готівкою ви повинні не пізніше, ніж за добу до передбачуваної дати заїзду.
6
Перевірте свою електронну поштову скриньку. Якщо ви все зробили правильно, вам прийде повідомлення про те, що номер заброньовано.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zylFxYH3SBs