Як позбутися від вушного кліща у кішок. рослинне масло лікує вушні кліщі у кішок.

Вушний кліщ у кішок - це крихітний паразит, який заподіює занепокоєння його носію, а в гіршому випадку веде до втрати слуху у тварини. При перших же симптомах цієї недуги (тварина постійно розчісує вуха або в його вушних раковинах з'явилося чорні крапки і надмірна кількість сірки) необхідно негайно приступати до лікування вашого вихованця.
Вам знадобиться
  • - препарати для позбавлення від вушного кліща («амітразін», «Дект», «Барс», «Аміт», «Тресадерм» та аналогічні);
  • - хлоргексидин або перекис водню;
  • - ватний диск або ватяна паличка;
  • - рослинна олія;
  • - часник;
  • - ехінацея;
  • - розчин хлорки.
Інструкція
1
Якщо у вас є така можливість, то віднесіть свого домашнього улюбленця до ветеринара. Він проведе необхідні обстеження: зробить цитологію, візьме зішкріб у тварини. Тільки ветеринарний лікар може визначити вид вушного кліща і призначити відповідне лікування для вашого вихованця, а не загальноприйнятий комплекс препаратів, який може нашкодити тварині. Як правило, ветеринар пропише курс спеціальних вушних крапель, які ви без особливих зусиль зможете самостійно вводити своєму домашньому улюбленцю.
2
Використовуйте спеціальні препарати для позбавлення від вушного кліща. Їх велика безліч. Препарати нового покоління знищують не тільки самого паразита, але і його яйця. Є ліки, у складі яких є антибіотик, в результаті чого крім знищення кліща вони додатково лікують вторинні бактеріальні інфекції та грибок. Придбайте в аптеці краплі: «амітразін», «Дект», «Барс», «Аміт», «Тресадерм» та аналогічні. Перед використанням крапель уважно читайте інструкцію.
3
Перед застосуванням крапель промийте вушні раковини кішки. Візьміть хлоргексидин або перекис водню. Змочіть ватяний диск або ватяну паличку в одному з цих препаратів і ретельно очистіть обидва вуха. Закапайте потрібну кількість крапель у вуха (читайте анотацію до препарату) і злегка помасажуйте їх з зовнішнього боку, щоб краплі рівномірно розподілилися по стінках вушних раковин тварини. Якщо краплі випадково потрапили в рот кішці, то дайте їй випити побільше молока.
4
Використовуйте звичайне рослинне масло (соняшникове, оливкове, мигдальне). Не використовуйте масло чайного дерева - воно дуже небезпечно для тварини. Візьміть кілька зубчиків часнику і потовчіть їх. Подрібнений часник додайте в масло і залиште на ніч. Прочистите вуха у кішки. Закапайте в кожне вушне отвір по 5 крапель. Повторюйте цю процедуру один раз на день протягом одного місяця.
5
Зміцнюйте імунітет свого домашнього улюбленця. Давайте кощка ехінацею. Ця рослина зміцнить його імунну систему. І пам'ятайте, якщо у вас в будинку кілька тварин, то лікувати треба всіх відразу, так як вушний кліщ дуже заразний. А також візьміть розчин хлорки і обробіть всі місця проживання тварини. Проводьте таке прибирання щодня протягом усього курсу лікування вашого домашнього улюбленця.