Як написати анотацію до курсової.

Анотація - важлива частина курсової роботи. Саме її в першу чергу прочитає викладач і складе свою думку про якість представленого матеріалу. Вона пишеться вже після того, як підготовлена курсова. Складаючи її, необхідно дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
При написанні анотації керуйтеся народною мудрістю, яка говорить, що саме стислість доводиться сестрою таланту. В ідеалі, розмір опису вашої роботи не повинен перевищувати однієї друкованої сторінки. Звичайно, в такий обсяг вкладеться досить складно. При написанні подумайте, про що б ви розповіли уявному співбесідникові, який попросив вас переказати суть роботи. Запишіть цю інформацію, коротко пробіжіться по кожному розділу курсової роботи, акцентуйте увагу на найважливіших висновках, зроблених вами.
2
Пишіть доступно. Незалежно від того, хто візьме в руки вашу роботу (обізнана людина або далекий від теми курсової), він повинен зрозуміти, чому присвячений ваш труд, і яку саме він представляє цінність. Ні в якому разі не приводите в анотації загальновідомі факти. Робіть акцент на ваших власних напрацюваннях і дослідженнях.
3
Не бійтеся питати поради і вчитися. Перегляньте анотації до робіт великих людей, які домоглися визнання, і наслідуйте їх приклад. Ви можете взяти за основу введення до роботи, яка по темі близька до вашої. Анотація - НЕ есе, запам'ятайте це. Вільний стиль написання не підійде.
4
Існує чітка структура, яка повинна простежуватися і у вашому описі курсової роботи. Вкажіть напрямок, в якому проводилися дослідження, підкресліть новизну і актуальність праці, опишіть аудиторію, якій буде корисна викладена вами інформація. Існують стандартні звороти, які повинні бути використані в анотації обов'язково.
5
Обов'язковою є ідеальна грамотність, відсутність орфографічних, стилістичних та пунктуаційних неточностей і невідповідностей.
6
Ретельно варто підійти і до оформлення. У акуратного, структурованого тексту набагато більше шансів завоювати увагу читача і зацікавити його.